EN

Nezničitelní

Pozoruhodné příběhy nejen z divočiny

David Long


Dívali se smrti do tváře, bojovali s téměř nemožnými překážkami a nějakým způsobem se jim podařilo přežít.
Objevte neuvěřitelné příběhy odvážných jedinců, kteří se rozhodli přežít za každou cenu. Z klasických dobrodružství, jako je Shackletonova výprava na Antarktidu, po moderní příběhy, které inspirovaly filmy jako 127 hodin a Ztracen v džungli. Společným jmenovatelem těchto statečných duší je nezlomná vůle využít sílu, odvahu a vytrvalost k překonání nepříznivých podmínek. Tato kniha představuje jejich neuvěřitelné životní zkušenosti.

Detailní informace

Ilustrátor Kerry Hyndman
Jazyk čeština
Původní název Survivors: Extraordinary Tales from the Wild and Beyond
Původní jazyk angličtina
Překladatel Martin Herodek
Počet stran 192
EAN 9788026619079
Datum vydání 21.09.2023
Věk od 10
Formát 170x243 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,651
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

KDYŽ JDE O EXTRÉMNÍ PŘÍBĚHY PŘEŽITÍ, JEN MÁLOKTERÉ SE MOHOU MĚŘIT S OPRAVDOVÝMI OSUDY DOBRODRUHŮ, JEŽ NAJDETE V TÉTO KNIZE.

Tato kniha odhaluje neuvěřitelné příběhy odvážlivců, kteří se rozhodli přežít za každou cenu. Dočtete se o klasických dobrodružstvích, jako byla slavná Shackletonova výprava na Antarktidu, ale i o novodobějších lidských osudech, které inspirovaly populární filmy jako 127 hodin nebo Ztracen v džungli. Pro všechny tyto statečné duše, vystupující na stránkách této knihy, je společným jmenovatelem nezlomná vůle využít každičkou špetku síly, odvahy a vytrvalosti k překonání extrémně nepříznivých podmínek. Publikace vám představí životní zkušenosti lidí, co se nezalekli nebezpečí, nevzdali se, aby mohli dosvědčit svůj jedinečný příběh.

Tato epická antologie vás šokuje, pohltí, ohromí, inspiruje i potěší. David Long dokázal brilantně ztvárnit jednotlivé příběhy, které Kerry Hyndmanová oživila svými naprosto úchvatnými ilustracemi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM