EN

Alea - dívka moře: Řeka zapomnění

Tanya Stewnerová

5,0
( 9 )

Získá Alea zpět své vzpomínky? Šestý díl dobrodružné ságy.
Všichni členové posádky Alfa cru přišli o své vzpomínky – nepamatují si ani, kolik jich bylo původně a zda někdo nechybí. Jestli chtějí zjistit, co se s nimi stalo, musí se co nejrychleji zase zorientovat. Proč po nich jdou? A kdo je ten podivný muž v černém kabátě, který je sleduje ze břehu? Alea to ani v tak složité situaci nevzdává. Vždyť by to nebyla ona, kdyby i přes různá protivenství neudělala vše pro to, aby své přátele zachránila.

Detailní informace

Ilustrátor Claudia Carls
Číslo dílu 6
Jazyk čeština
Překladatel Lucie Simonová
Počet stran 672
EAN 9788025351185
Datum vydání 06.05.2021
Věk od 10
Formát 145x210 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,856
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Celá Alfa cru přišla o své vzpomínky. Nepamatují si ani, kolik členů jejich posádka měla a zde někdo nechybí. Musí se začít orientovat v najednou neznámém světě. Proč po nich jdou? A kdo je ten podivný muž v černém kabátě, který je sleduje ze břehu?

Alea to ale nevzdává. Nebyla by to ona, kdyby i přes všechna protivenství neudělala všechno pro to, aby své přátele zachránila.

Šestý díl velkolepého příběhu o Alee – dívce moře.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Alea - dívka moře"

Uživatelské hodnocení

Stanislav Vykoukal
Uzasna serie knih!!! Tenhle dil dostanu na Vanoce a uz se nemohu dockat!!!!! Dalsi bonus je, ze ma kniha skoro 700stran! Jinak, tak se neridte vekovou kategorii! Ja sama mam 13 a jsem nadsena!!! I to cetla ma starsi patnactileta segra Iza a take byla prekvapena jaka skvela knizka to je!!! A to pritom nema rada fantasy kbihy!😀 Rozhodne doporucujuuu👌✌❤❤❤

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Tanya Stewnerová

Tanya Stewnerová

Tanya Stewnerová se narodila v německém Wuppertalu a se psaním příběhů začala již ve svých deseti letech. Po maturitě studovala nejprve překladatelství, nakonec se ale rozhodla pro studia anglistiky, germanistiky a literárních věd. Několik let žila v Londýně, kde absolvovala i praxi v nakladatelství a kde také začala pracovat na svém prvním románu. Je autorkou dětské série Lili Větroplaška a fantasy série Alea – dívka moře. V současné době se Tanya věnuje psaní nejen dětských knih, ale i románů pro mládež a pro dospělé.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM