EN

O čem tělo vypráví

Moudré příběhy pro děti

Iva Hegrová


Dovolte si zastavit se a zaposlouchat do řeči svého těla...
Ponořte se s námi do citlivého vyprávění 17 dětských příběhů, jejichž malí hrdinové se v různých životních situacích setkávají s rozmanitými reakcemi svého těla. Učí se těmto procesům naslouchat a využívat je ke zvládání vlastních emocí. Jejich prostřednictvím si rozšiřují slovníček vjemů, posilují psychickou odolnost a schopnost aktivně využívat svých vlastních energetických zdrojů. Kniha je určena dětem, rodičům i pedagogům, kteří důvěřují moudrosti lidského těla a chtějí rozvíjet jeho poznávání.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 112
EAN 9788026437512
Datum vydání 27.09.2021
Věk od 6
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,186
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Pokud se v reakcích svého vlastního těla orientujeme, může to výrazně přispět k intenzivnějšímu prožívání osobního pocitu bezpečí, svobody a sebedůvěry. Posilujeme tím také svou psychickou rovnováhu, což vede k vlastnímu zklidnění, bezpečnému zvládnutí aktuálního problému a zpracování svých emocí.

Ponořte se s námi do citlivého vyprávění 17 dětských příběhů, jejichž malí hrdinové se v různých životních situacích setkávají s rozmanitými reakcemi svého těla. Jejich prostřednictvím si rozšiřují slovníček vjemů, posilují psychickou odolnost a schopnost aktivně využívat svých vlastních energetických zdrojů.

Kniha je určena dětem, rodičům i pedagogům, kteří důvěřují moudrosti lidského těla a chtějí rozvíjet jeho poznávání. Na konci každého příběhu jsou proto připraveny podněty, jak s ním dále pracovat a nechybí ani nápady na inspirativní hry,

kreativní tvoření a další zajímavé techniky.

V této knize naleznete:

    • 17 kouzelných příběhů z dětského světa

    • techniky práce s tělem a emocemi

    • nápady na inspirativní hry a kreativní tvoření

    • podklady k emočnímu mapování školní třídy a rodiny

    • 18 krásných omalovánek

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM