EN

Vyšij si!

Současné výšivky ze Zašívárny

Hana Lísalová, Šárka Syslová


Moderní výšivka v kreativních projektech
Ponořte se díky této knížce do barevného světa moderního vyšívání, sedněte si k šálku dobré kávy, popadněte vyšívací bubínek a nechte se zlákat k tvoření, u něhož si odpočinete, zpomalíte a vyrobíte něco jedinečného. Zjistíte, jak vybrat pomůcky, aby vaše snažení přineslo co nejlepší výsledky, proniknete do tajů přenosových postupů, naučíte se 15 základních vyšívacích technik a nakonec si vše vyzkoušíte přímo na 11 vzorech a projektech, které se pro vás mohou stát odrazovým můstkem k celoživotní vášni.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788026437918
Datum vydání 15.11.2021
Věk od 10
Formát 210x250 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,476
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Ponořte se díky této knížce do barevného světa moderního vyšívání, sedněte si k šálku dobré kávy, popadněte vyšívací bubínek a nechte se zlákat k tvoření, u něhož si odpočinete, zpomalíte a vyrobíte něco jedinečného.

Počtete si o tradičních výšivkách z Moravy i celého světa, necháte se inspirovat současnými vyšívacími trendy, zjistíte, jak vybírat nejrůznější pomůcky, aby vaše snažení přineslo co nejlepší výsledky, proniknete do tajů přenosových technik, naučíte se 15 základních vyšívacích technik a nakonec si vše vyzkoušíte přímo na 11 vzorech a projektech, které se pro vás mohou stát odrazovým můstkem k celoživotní zamilovanosti do bavlnek a jehel.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM