EN

Deníček Camille G

Aneb sranda příběhy z dětství i dospělosti

Camille G

4,1
( 7 )

Při čtení příběhů ze života Camille G budete potřebovat nejen někteří bréle, ale i kapesníky, a kdo má slabej močák, tak i inkontinenční pomůcky.
Svéráznými a humornými příběhy z dětství i z dospělosti si blogerka Camille G získala deseti tisíce fanoušků. Hubu má odmala pěkně prořízlou, filtrem na slušnou mluvu nikdy nedisponovala, takže puritánům a sucharům bez smyslu pro humor svoji knihu nedoporučuje. Díky její střelenosti a těžko zvladatelnýmu temperamentu se její rodina a kámošky rozhodně nenudí, a tak možná pobaví i vás.

Detailní informace

Žánr humor
Ilustrátor Iveta Matušková
Jazyk čeština
Počet stran 184
EAN 9788026437505
Datum vydání 13.09.2021
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,4
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Že prej se má něco o sobě a o knize napsat i tady dozadu, údajně aby případní kupci (čtenáři) měli důvod si tuto srandobichlu kópit. Tak se teda pokusím. Pocházím a žiju v Brnisku, takže tímto i vysvětluju, že v knize píšu, jak mluvím. Hubu mám odmala pěkně prořízlou, filtrem na slušnou mluvu jsem nikdy nedisponovala, takže puritánům a sucharům bez smyslu pro humor nedoporučuju. Díky mé střelenosti a těžko zvladatelnýmu temperamentu se má rodina a kámošky rozhodně nenudí, a tak možná pobavím i vás.

Upozornění: Při čtení příběhů z mého života budete potřebovat nejen někteří bréle, ale i kapesníky, a kdo má slabej močák, tak i inkontinenční pomůcky. Fotku svého ksichta tady cpát nebudu, nepotřebuju potom chodit kanálama, a všichni víme, že Brno je taková větší vesnica, že. A kdo bude mít po přečtení potřebu dalších příběhů, tak na fb mám blog: Deníček Camille G.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Camille G

Camille G

Brňačka, která od září 2020 baví příhodami ze svého dětství a dospělosti desetitisíce sledujících na svém facebookovém blogu Deníček Camille G. Příběhy píše velmi svérázným stylem, směsicí její vlastní brněnštiny s trochou brněnského hantecu. Při psaní nepoužívá žádný filtr na slušnou mluvu a píše prostě i sprostě tak, jak jí její slušně prořízlá pusa narostla. V září 2021 vyšla její první kniha Deníček Camille G, o rok později Dvoječka. A kdo se chce o ní dozvědět víc, stačí si přečíst její, jak knihám sama říká, smíchobichle, ve kterých svůj život s nadsázkou, zveličováním a trochou oblíbeného černého humoru, popisuje.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM