EN

Tajemství šťastných vztahů

Denisa Říha Palečková


Láska, partnerství a intimita v otázkách a odpovědích
Intimita a sexualita jsou témata, která se obecně považují za tabu. Denisa o nich ale dokáže mluvit způsobem, který je přirozený, snadný a velmi citlivý.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 216
EAN 9788026510949
Datum vydání 03.11.2022
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,321
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

„Ani by mě nenapadlo, že po třiceti letech manželství, kde panoval chlad a odcizení, se můžeme milovat ještě víc než na začátku! Že naše sexualita bude tak živá a mnohem krásnější!“ Jsem nesmírně vděčná za to, že taková slova slýchám a čtu v mnoha různých obměnách od párů všech generací. Od párů, nad kterými psychologové a sexuologové zlomili hůl a radili jim, ať jdou raději od sebe. Od párů, které už neviděly jiné východisko, než rozvod…, ale láska jim nedala, aby nevyzkoušeli „ještě něco“.

A ochutnávku „toho něčeho“ právě držíte v rukách. Lidé se mi svěřují se svými trápeními, osobními i vztahovými. A já jim pomáhám najít cestu k sobě – k sobě samým a k sobě navzájem.

V ruce držíte knihu, která ukazuje cestu.

Cestu k lásce, pochopení a soucitu. Se sebou samými i s našimi blízkými.

Mgr. Denisa Říha Palečková

Přední česká lektorka partnerských vztahů a intimity. Přináší zcela nový pohled na sexualitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí a osobní rozvoj. Hostem TEDx, České televize, Českého rozhlasu, show Jacka Canfielda a mnoha dalších médií. Od roku 2002 pomohla již desetitisícům tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Učí, jak žít lásku a vášeň v jednom vztahu i po mnoha letech. Zakladatelka Školy šťastného partnerství, výcviku celostní smyslné masáže CORE TOUCH® a masážního studio ARKAYA®. Do Čech zavedla také tzv. vaginální mapování a léčení jizev. Autorka mnoha online programů pro ženy, muže i páry.

www.denisapaleckova.cz

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

Petr Popek
Chcete zjistit, co je pro šťastné partnerství opravdu důležité? Tato kniha je určena pro vás. Denisa v otázkách a odpovědích provádí citlivě všemi tématy kolem partnerství a sexuality. Vše na základě zkušeností vlastních, účastníků jejich terapií, online i živých seminářů. Žádná holá teorie a nevyzkoušené návody. Jasná, praktická doporučení podložená fakty a více než 20letou praxí v oboru.
Lucie Carlson
Knížka se mi MOC líbí. Koupila jsem ještě jednu pro rodiče k Vánocům.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM