EN

Harry Potter a Kámen mudrců

J. K. Rowlingová


Příběh z magického světa Harryho Pottera ožívá v novém vydání!
Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil. Leccos se dozvídá o minulosti svých zemřelých rodičů, získá pár dobrých kamarádů, naučí se mistrovsky hrát famfrpál a kvůli Kameni mudrců podstoupí smrtelný souboj se zloduchem Voldemortem...

Detailní informace

Ilustrátor Jonny Duddle
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Harry Potter and The Philosopher's Stone
Původní jazyk angličtina
Překladatel Vladimír Medek
Počet stran 336
EAN 9788000061917
Datum vydání 27.05.2021
Věk od 9
Formát 130x200 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,458
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Harry Potter"

Hodnocení čtenářů

Marie Švihelová
Před touto knihou jsem Harryho Pottera neměla ráda. Nevím proč, ale asi mi to způsobily filmy. A proč jsem se tedy vůbec knihu rozhodla číst? Má to jeden prostý důvod. Chtěla jsem zjistit, či je pro mě Harry Potter opravdu tabu, nebo za to může film. A mohl za to film. A teď mi je líto, že jsem se kvůli filmu vyhýbala knížce. Proto všem, kdo nechtějí Harryho Pottera číst jen kvůli filmu vzkazuji: Zkuste to!! Uvidíte, že je to skvělá knížka do které se začtete a dáte jí plný počet hvězdiček. No a pokud ne, tak alespoň víte, že to opravdu není váš šálek čaje či kávy.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
J. K. Rowlingová

J. K. Rowlingová

J. K. Rowlingová je autorkou série knih o Harrym Potterovi, která vycházela v letech 1997–2007. Knihy vyšly ve dvou stovkách zemí, přeloženy byly do desítek jazyků. Na základě série vzniklo několik úspěšných velkofilmů. Spisovatelka je nositelkou mnoha ocenění včetně Řádu Britského impéria, který jí udělila královna Alžběta II. za zásluhy o dětskou literaturu, španělské Ceny prince asturského, francouzského Řádu čestné legie a nejvyššího ocenění pro autory dětských knih, ceny Hanse Christiana Andersena. Angažuje se v mnoha charitativních hnutích včetně podpory znevýhodněných dětí. Pro dospělé čtenáře napsala román Prázdné místo a pod pseudonymem Robert Galbraith vydává detektivní sérii s hlavním hrdinou Cormoranem Strikem. A vrací se i do kouzelnického světa – například scénářem k filmu Fantastická zvířata a kde je najít.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM