EN

Thorgal - Barbar omnibus 24-29

Jean Van Hamme


Další Thorgalův životní okruh se uzavírá
Věčný vyhnanec je už dva roky se svou rodinou na cestě ze severu. V samostatných příbězích Arachnea a Modrý mor tak musí zachránit své děti. Od břehů Afriky se nakonec rozhodne vrátit... Ale pak se začnou díky náhlému shledání s bájnou civilizací odehrávat příběhy série Barbar, které poodkryjí více z Thorgalovy minulosti a uvrhnou ho znovu do víru náhod, osudu a setkání se starými známými. K uzavření životního cyklu však nevede lehká cesta.

Detailní informace

Žánr komiks
fantasy
Jazyk čeština
Překladatel Richard Podaný
Počet stran 288
EAN 9788025253861
Datum vydání 17.10.2022
Věk od 13
Formát 207x289 mm
Nakladatelství Egmont
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Věčný poutník, psanec a vyhnanec je už dva roky se svou rodinou na cestě ze severu. Ve dvou samostatných příbězích Arachnea a Modrý mor tak musí zachránit své děti, které se v cizím prostředí ocitnou v nebezpečí. Od břehů Afriky se nakonec rozhodne vrátit... Ale pak se začnou díky náhlému shledání s bájnou civilizací odehrávat

příběhy série Barbar, které poodkryjí více z Thorgalovy minulosti a uvrhnou ho znovu do víru náhod, osudu a setkání se starými známými. K uzavření životního cyklu však nevede lehká cesta, i když mu po boku stojí všichni blízcí, zvláště dospívající syn Jolan.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM