EN

Ať žije babička!

Květa Santlerová


Bez vnoučat by byl náš dům uklizený, peněženka plná, ale srdce prázdné...
Kniha je oslavou všech skvělých babiček! Vtipným způsobem vás uvede do této krásné životní role a stane se vaším oblíbeným průvodcem v "babičkování". Autorka si přes 14 let zapisovala humorné příběhy a postřehy, které zažívala se svými 5 vnoučaty a obohatila je o zkušenosti kamarádek i předchozích generací. Vznikla půvabná knížka, u které se budete smát, vzpomínat, ale občas si i popláčete a zamyslíte se nad svým životem. Je to laskavé pohlazení po duši, které v dnešní době hodně potřebují nejen babičky.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 184
EAN 9788026439608
Datum vydání 22.11.2021
Věk od 18
Formát 170x243 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,561
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha je oslavou všech skvělých babiček! Vtipným způsobem vás uvede do této krásné životní role a stane se tak vaším oblíbeným průvodcem v „babičkování“. Autorka si přes 14 let zapisovala humorné příběhy a postřehy, které zažívala se svými 5 vnoučaty a obohatila je o zkušenosti kamarádek i předchozích generací. Vznikla tak půvabná knížka se spoustou ilustrací, u které se budete smát, vzpomínat, ale občas si i popláčete a zamyslíte se nad svým životem. Je to laskavé pohlazení po duši, které v dnešní době hodně potřebují nejen babičky...

Bez vnoučat by byl náš dům uklizený, naše peněženka plná, ale srdce prázdné.

Vřele doporučily skvělé dámy a babičky:

Zdena Herfortová – herečka, babička 4 vnoučat

Kniha Ať žije babička! je pro mě úsměvným a nesmírně roztomilým pohledem na život žen, jimž se říká „naše babičky“. Knížka plna laskavosti, skvělého humoru, životního nadhledu i moudrosti, co nejen pobaví, ale taky přivodí chvíle dobré nálady a optimismu…

Vlasta Švejdová

akademická malířka, babička 5 vnoučat a prababička

7 pravnoučat

Kniha je výborná, pravě taková tu chyběla. Dočetla jsem... a v srdci mi po ní zůstal úsměv, který trval několik dni… Kniha Ať žije babička! by měla být vydávaná na recept všem ženám už v okamžiku, kdy jejich vnoučátko přichází na svět.

Liběna Rochová – oděvní designérka, babička 3 vnoučat

Být babičkou je krásný pocit naplnění, sounáležitosti, radosti a vracení se do dětství. Kopce lásky, harmonie, blízkosti a objevovaní… A to všechno najdete v teto vtipné a moudré knize Ať žije babička!.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM