EN

Štvanice

Nicolas Lebel


Moderní francouzský thriller plný zvratů, který nadchne nejen fanoušky Bernarda Miniera
Den komisaře Paula Starského začíná špatně. Jeho žena žádá o rozvod, jeho milovaný pes umírá a v jednom pařížském bytě někdo drží rukojmí. Výsledkem jsou dvě oběti a stopy, které Paula s kolegyní Yvonne Chenovou dovedou ke známé bioložce Chloé de Talense. Starski tomu odmítá uvěřit – vždyť právě do Chloé se v mládí bezhlavě zamiloval. Aby prokázal její nevinu, vrhá se do vyšetřování… a vražedná smyčka se brzo začíná stahovat i kolem jeho krku.

Detailní informace

Jazyk čeština
Překladatel Jiří Žák
Počet stran 416
EAN 9788076831292
Datum vydání 01.08.2022
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Svižná, akční a napínavá thrillerová jízda pod taktovkou francouzského autora, který si podmaňuje evropský čtenářský svět. Seznamte se s opravdu originální dvojicí detektivů - ostrou, ale spravedlivou vyšetřovatelkou Yvonne Chenovou a jejím rozvážným parťákem Paulem Starskim. Oba stojí před podivným případem dvojnásobné vraždy a všechny stopy ukazují na známou vědkyni Chloé de Talense, komisařovu dávnou lásku. Starski se rozhodne celému případu přijít na kloub, aby jméno své bývalé přítelkyně očistil, netuší však, že smyčka se začíná nebezpečně stahovat také kolem jeho vlastního krku... Brilantní thriller vás nenechá ani na okamžik vydechnout, nečekané dějové zvraty vás brzy přesvědčí, že si nemůžete být vůbec ničím jisti. Snad jen tím, že po dočtení budete nutně potřebovat přídavek!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Nicolas Lebel

Nicolas Lebel

Nicolas Lebel (1970), francouzský spisovatel a překladatel, se narodil v Paříži, kde žije dodnes. Vystudoval literaturu a angličtinu a nyní učí na pařížské střední škole. V roce 2006 vydal svou první knihu, lyrický epos Les Frères du serment. V následujících letech publikoval řadu oceňovaných detektivních románů, které mistrně mísí historii s aktuálním děním, nastavují nemilosrdné zrcadlo současné francouzské společnosti a nezapřou vášnivou lásku svého autora k jazyku a literatuře. V roce 2021 obdržel Nicolas Lebel za román Štvanice cenu Griffe Noire za nejlepší francouzský detektivní román roku.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM