EN

Kouzelné Vánoce

Sváteční inspirace z českých blogů a Instagramu


Užijte si vánoční čas od adventu až do Tří králů! Již druhá kniha plná vánoční inspirace od předních českých blogerek a instagramerek.
Užijte si vánoční čas od adventu až do Tří králů! Již podruhé spojila známá česká foodblogerka Coolinářka síly s dalšími předními blogerkami a hvězdami českého Instagramu, aby vytvořily knihu vánočních nápadů, které jsou originální, mají styl, a to pravé sváteční kouzlo. Najdete zde recepty, DIY návody a tipy, to vše doprovázeno atraktivními fotografiemi. Nechybí prostor pro plánování a vlastní poznámky, ke kterým se můžete každý rok vracet.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 176
EAN 9788025360354
Datum vydání 20.10.2022
Věk od 10
Formát 200x252 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,827
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Užijte si vánoční čas od adventu až do Tří králů!

Již podruhé spojila známá česká foodblogerka Coolinářka síly s dalšími předními blogerkami a hvězdami českého Instagramu, aby vytvořily knihu vánočních nápadů, které jsou originální, mají styl, a to pravé sváteční kouzlo. Najdete zde návody na jednoduché dekorace a výzdobu bytu či domu. Nechybí recepty na tradiční i netradiční cukroví a dezerty, nebo české i mezinárodní vánoční speciality. Vše na atraktivních fotografiích, ze kterých na vás dýchne kouzelná vánoční atmosféra.

Součástí knihy jsou stránky pro plánování, poznámky a postřehy, proto věříme, že se ke Kouzelným Vánocům budete každý rok s láskou vracet.

Coolinářka

The Hubs

Country Wreath Moravia

Bavorovská hospodyně

Home by Nela

Nesto

Milluji

Kreativní hospodyně

Mon Café Blog

Na skok v kuchyni

Nordic Light by Sonia

Tvořivé večery v Havířově

Spolu u stolu

MamaChef

Lžička cukru

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM