EN

Poslední song

Nicole Böhmová

4,3
( 3 )

On už slávu získal, ona po ní touží. Obstojí jejich láska v záři reflektorů?
Riley má sen – stát na prknech slavné Broadwaye. Navzdory tvrdé dřině a obcházení konkurzů ale pracuje jen jako servírka v bistru prestižní hudební školy. Tam se seznámí s Julianem, známou rockovou hvězdou. Ačkoliv se Riley chce soustředit jen na kariéru a Julian se zapřisáhl, že se už nezaplete s holkou, která chce být slavná, láska k hudbě je svede dohromady. Jakmile se však o jejich vztahu dozví média, začnou se objevovat první trhliny…

Detailní informace

Ilustrátor Nicole Böhmová
Jazyk čeština
Překladatel Barbora Špundová
Počet stran 384
EAN 9788025359044
Datum vydání 18.08.2022
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,476
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Riley má jen jeden sen – stát na prknech slavné Broadwaye. Navzdory usilovné práci a obcházení konkurzů ale zatím dosáhla jen toho, že pracuje jako servírka v bistru prestižní hudební školy. Tam se seznámí s Julianem, známou rockovou hvězdou. A přestože se chce soustředit na svou kariéru, najednou se její dosavadní svět obrátí vzhůru nohama. Také Julian je pevně rozhodnutý držet si Riley od těla. Zapřisáhl se, že si nikdy znovu nezačne s holkou, která sama touží po tom stát na jevišti. Společná láska k muzice je přesto svede dohromady. Jakmile se však jejich vztah dostane na veřejnost, začne mít trhliny a Riley pochopí, že život v záři reflektorů má i své stinné stránky...

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Adriana Bílková
Úžasná kniha, která vás pohltí od prvních stránek. Kniha je plná hudby, humoru a lásky. Anotace mi padla hned do oka! A náramně jsem si to užívala. Příběh byl krásně plynulý. Stihla jsem přečíst za jeden den. Doporučuji všem!
Kateřina Brynychová
Víte, jak se pozná dobrá romantika? Jednoduše - Kateřina čte a čte, neremcá nad zamilovanýma scénama, nehledá hlubší význam nebo ty svoje milovaný přesahy. Prostě si čtení užívá. Poslední song je moje druhá prázdninová oddechovka a musím říct, že sakra dobrá :)! Riley miluje hudbu, jejím snem je stát na jevišti, ale má hodně omezené možnosti a váže ji slib k tátovi. Pokud během dvou let v New Yorku neprorazí musí se vrátit zpátky domů. Julian je členem populární kapely. Ví, co znamená být úspěšný a zároveň měl možnost na vlastní kůži vyzkoušet, jaká daň se za slávu platí. Jenže pak potká JI! Veškerá předsevzetí jdou do háje a kostlivci ukrytí ve skříni se začínají hlásit o slovo... Na čtení mě nalákaly dvě věci - hudební tematika a New York. Velký, hlučný, plný lidí a příležitostí. Já vím, že ve skutečnosti bude nejspíš úplně jiný, než si ho maluju. Ale autorka dokázala celému příběhu vdechnout úžasnou atmosféru! Měla jsem chuť navštívit popisovaná místa, vytáhnou ze šuplíku vařečku a "potěšit" sousedy svým zpěvem nebo si jít zařádit na nějaký koncert. Prostě udělat NĚCO, abych se vším mohla ještě líp splynout. Určitě si najdete oblíbenou postavu. Jednu nebo všechny. To je fuk. Ale budete ji mít. Hlavním hrdinům jsem fandila a záporáky nesnášela. Jinak to prostě uchopit nešlo. Autorka navíc umí zahrát i na vážnější notu. Co tím myslím? Tak třeba závislost na drogách, společenský vztahy, rodinné vazby. Nevím, jak vy, ale já to tam viděla. Za sebe vám tuhle knížku můžu jedině doporučit! Udělá vám radost nejen v létě, ale vždycky, když si budete chtít přečíst něco hřejivýho :) (Kačka - moje_poctenicko)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Nicole Böhmová

Nicole Böhmová

Nicole Böhmová se narodila v roce 1974 v německém Germersheimu. Ve 20 letech odjela do Phoenixu v Arizoně, kde navštěvovala kurzy kreslení a herectví na Glendale Community College. Následovalo studium na American Musical and Dramatic Academy v New Yorku, kde prohloubila své herecké dovednosti. Dnes využívá poznatky, které se naučila, k rozvoji svých postav. V Americe žila celkem tři roky a procestovala různá města v USA a Kanadě, která jí nyní slouží jako dějiště příběhů. Po několika menších angažmá se vrátila do Německa, kde pracuje jako asistentka v právním oddělení. Dlouhá léta fotografovala na částečný úvazek pro fotografickou agenturu se zaměřením na zvířata a prodávala své fotografie do knih nebo časopisů. Žije se svým manželem a koněm Bashirem ve městě Speyer.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM