EN

Peppa Pig - Čtyři pohádky

Kolektiv


Vydej se s Peppou do pohádky!
Bylo nebylo… Peppa s rodinou se vydali za kouzelným dobrodružstvím do pohádkového lesa. Peppa se moc, moc touží stát mořskou vílou. Pozve tedy kamarády na podmořský večírek. Ovečka Zuzka s Peppou si hrají s dřevěným koníkem na kolečkách, ale mnohem raději by si hrály s kouzelným jednorožcem. Peppě a Tomovi se tak moc líbí pohádka o kouzelném drakovi, že se rozhodnou najít opravdového draka. Jak tyhle pohádkové příběhy dopadnou?

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Peppa Pig - Peppa's Magical Unicorn, Peppa the Mermaid, Peppa's Fairy Tale, Peppa´s Dargon Adventure
Původní jazyk angličtina
Řada Peppa Pig
Překladatel Petra Vichrová
Počet stran 128
EAN 9788025253045
Datum vydání 13.06.2022
Věk od 3
Formát 203x203 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,415
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Bylo nebylo… Peppa s rodinou se vydali za kouzelným dobrodružstvím do pohádkového lesa. Setkali se s velikým vlkem a potom navštívili tři hladové medvědy. Jak výlet dopadne?

Peppa se moc, moc touží stát mořskou vílou. Pozve tedy kamarády na podmořský večírek, se kterým si ale maminka s tatínkem nevědí moc rady… Pomůže jim slečna Zaječice?

Ovečka Zuzka přespává u Peppy. Společne si hrají s Duhovou podkůvkou - koníkem na kolečkách, ale mnohem raději by si hrály s kouzelným jednorožcem.Dokáže jim tatínek splnit přání?

Tatínek vyprávěl Peppě a Tomovi pohádku o kouzelném drakovi. Peppě se příběh tolik líbil, že se rozhodla najít skutečného kouzelného draka. Podaří se jí ho objevit?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Peppa Pig"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM