EN

Kde roste červené kapradí

Wilson Rawls


Nezapomenutelný příběh plný dobrodružství, přátelství se psy a hrdinství z pera jednoho z nejoceněvanějších světových autorů
Billy už dlouho sní o tom, že bude mít ne jednoho, ale rovnou dva psy. Když se mu konečně podaří našetřit dost peněz, aby si mohl vlastní štěňata Dana a Aničku pořídit, je štěstím bez sebe. Brzy se Billy a jeho psi stanou tou nejvyhlášenější loveckou partou v údolí. Krásná divoká příroda však skrývá nejen příležitosti k těm nejbáječnějším dobrodružstvím, ale také mnohá nebezpečí. Pochopí Billy, že z jizev minulosti může vzklíčit naděje?

Detailní informace

Ilustrátor Marcela Hebertová
Jazyk čeština
Původní název Where the Red Fern Grows
Původní jazyk angličtina
Počet stran 296
EAN 9788026443179
Datum vydání 15.08.2022
Věk od 9
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,529
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Billy už dlouho sní o tom, že bude mít ne jednoho, ale rovnou dva psy. Když se mu konečně podaří našetřit dost peněz, aby si mohl vlastní štěňata Dana a Aničku pořídit, je štěstím bez sebe. Už nezáleží na tom, že je nelehká doba. Ví, že od toho okamžiku má kamarády na své toulky po okolních kopcích. Zanedlouho se Billy a jeho psi stanou tou nejvyhlášenější loveckou partou v údolí, a zdá se, že kombinace Danovy síly, Aniččiny bystrosti a Billyho ryzosti je zcela nepřekonatelná. Krásná divoká příroda však skrývá nejen příležitosti k těm nejbáječnějším dobrodružstvím, ale také mnohá nebezpečí. Pochopí Billy, že z jizev minulosti může vzklíčit naděje?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM