EN

Strašidelná knihovna – Schovávaná s duchy

Dori Hillestad Butlerová


Chcete, aby děti rády četly? Nabídněte jim příběh, který je bude bavit. Pozvěte je do Strašidelné knihovny!
Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad! Další případ je zavede do domu, ve kterém straší. Rodina, která tu bydlí, ho plánuje prodat, neznámý duch jim to ale pěkně komplikuje. Podaří se Kazovi a Klárce zjistit, co se děje? Narazí zde Kaz na dalšího člena své ztracené rodiny?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 8
Jazyk čeština
Původní název The Hide and Seek Ghost
Původní jazyk angličtina
Překladatel Václav Soukup
Počet stran 128
EAN 9788025358023
Datum vydání 26.05.2022
Věk od 7
Formát 130x193 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,245
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kaz není obyčejný kluk, je to duch. Klárka zas není obyčejná holka – na rozdíl od ostatních lidí totiž dokáže vidět duchy. Jejich detektivní kancelář je proto jako stvořená pro řešení zapeklitých záhad!

Další případ je zavede do domu, ve kterém straší. Rodina, která tu bydlí, ho plánuje prodat, neznámý duch jim to ale pěkně komplikuje. Podaří se Kazovi a Klárce zjistit, co se děje? Narazí zde Kaz na dalšího člena své ztracené rodiny?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Strašidelná knihovna"

Hodnocení čtenářů

Marta Kořínková
Krásná knižní série, trochu mě mrzí, že překlady a vydávání pokračování mají takové velké časové prodlevy. Pro nás to bylo ideální lákadlo k prvnímu čtení. Dobrodružné příběhy, v nichž prim hrají přátelství a rodinné pouto. V příbězích je ukázáno, že být jiný není něco špatného, ale odlišnost dělá děti a lidi výjimečnými. To, že něčemu nerozumíte, neznamená, že to neexistuje. Těšíme se na další dobrodružství Klárky a Kaze a na případy jejich detektivní agentury. Překlady série jsou velmi zdařilé a slovní hříčky jsou trefně přeloženy do češtiny tak, aby byl zachován jejich význam i vtipnost.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM