EN

Peter Schmeichel: číslo jedna

Můj příběh

Peter Schmeichel


Autobiografie jednoho z nejlepších brankářů všech dob.
Příběh fotbalového velikána, který získal více titulů v Premier League než kterýkoli jiný hráč na jeho pozici. Schmeichel nás zavede do vítězného prostředí klubu, který v 90. letech změnil fotbal, a na hřiště jedné dechberoucí noci v Barceloně v roce1999. Kniha je však také příbehem jeho rodiny - tatínka, geniálního hudebníka, i syna Kaspera, jenž se v jeho stopách stal vynikajícím brankářem Premier League a jedničkou dánské reprezentace. Číslo jedna je poutavé vyprávění o fotbale, původu, cestách a odkazu.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název One: My Autobiography
Původní jazyk angličtina
Překladatel David Čermák
Počet stran 360
EAN 9788076831735
Datum vydání 29.09.2022
Věk od 15
Formát 160x230 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,624
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jak se stalo, že si kluk z kodaňského paneláku řekl: Chci se stát šampionem Manchesteru United a Dánska, a dokázal to?

Peter Schmeichel je fotbalový velikán, který získal více titulů v Premier League než kterýkoli jiný hráč na jeho pozici a byl kapitánem Manchesteru United při jedinečném, posledním vítězství nad Bayernem Mnichov ve finále Ligy mistrů v roce 1999. V knize nás zavede do pozoruhodného, vítězného prostředí klubu, který v 90. letech změnil fotbal, a na hřiště oné bláznivé, dechberoucí noci v Barceloně roku 1999. Od Fergusonova jedinečného nadání až po jedinečnou osobnost Erica Cantony přináší detailní a zasvěcený portrét zlaté éry United.

Schmeichel má však za sebou také neuvěřitelný rodinný příběh, počínaje otcem Antonim, geniálním polským jazzovým hudebníkem, který bojoval s démony a po léta před svým okolím skrýval závažné tajemství. Mimoto Schmeichel ve svém životopise zkoumá, jaké dědictví zanechal svému synovi Kasperovi - jenž je sám vynikajícím brankářem Premier League a jedničkou dánské reprezentace.

Číslo jedna je poutavý příběh o fotbale, původu, cestách a odkazu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM