EN

Malá princezna

Karolina Lewestam


„Příběh Malého prince všichni známe. Ale co jeho dívčí verze?"
Malá princezna je doplněním klasického vyprávění o malém chlapci ze vzdálené planety. Tentokrát je však hrdinkou příběhu holčička. Malá princezna se na své cestě vesmírem setkává s neuvěřitelnými postavami a nakonec i s legendární americkou pilotkou Ameliou Earhartovou, která měla zahynout za záhadných okolností. Prožijte s touto dvojicí kouzelná dobrodružství, naučte se naslouchat svému vnitřnímu hlasu a přijmout vlastní zlobu a rebelství. Tato kniha dodá odvahu a pomůže vám roztáhnout křídla.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Mała księżniczka
Původní jazyk polština
Počet stran 104
EAN 9788026444893
Datum vydání 31.10.2022
Věk od 7
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,309
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Tato kniha je jako přítelkyně.

Vypráví o tom, proč je někdy snazší snít než něco doopravdy udělat. Ukáže ti, proč je jednodušší chtít stát se královnou než jen vnímat, že jsi princezna. A jednou provždy ti vysvětlí, co by nám skutečně měla dát láska.

Malá princezna je doplněním klasického vyprávění o malém chlapci ze vzdálené planety. Tentokrát je však hrdinkou příběhu holčička, jejíž dobrodružství ilustrovala sama autorka. Malá princezna se na své cestě setkává s legendární americkou pilotkou Ameliou Earhartovou, která zahynula za záhadných okolností. Než si obě udělí lekci sesterství, hrdinka (stejně jako její předchůdce) se toulá vesmírem, snaží se lépe porozumět své milované květině a při tom potkává mnoho roztodivných postav.

Díky knize čtenářky i čtenáři prožijí kouzelná dobrodružství, naučí se naslouchat svému vnitřnímu hlasu a také akceptovat vlastní zlobu a rebelství (což se bude hodit především holčičkám, zvláště těm větším, že?). Tato kniha jim roztáhne křídla a dodá odvahu. No a nakonec se dozvíme i to, co se stalo s Ameliou Earhartovou, která měla zahynout při průkopnickém letu nad Pacifikem…

KAROLINA LEWESTAM – polská filozofka, publicistka, redaktorka. Obhájila doktorát z etiky na Bostonské univerzitě. Již řadu let publikuje své fejetony v deníku Gazeta Prawna. Je autorkou publicistických textů, které vyšly v mnoha různých periodikách. Je redaktorkou sekce „Idea“ v časopise Pismo, do něhož přispívá esejemi a komiksy. Byla pětkrát nominována na polskou novinářskou cenu Grand Press. Je matkou tří dětí a spolubydlící stejného počtu koček.

Více textů Karoliny Lewestam naleznete v časopise Pismo.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM