EN

Logopedická cvičení se zvířátky

Ivana Novotná


Trénujeme výslovnost se zvířátky
Pracovní sešit je plný zábavných úkolů, které se zaměřují na komunikační dovednosti dětí. Kniha je plná názorných obrázků, kde si děti procvičí nejen správnou výslovnost hlásek, ale také rozvoj slovní zásoby, sluchové a zrakové vnímání, paměť, početní představy a další. Doprovod známých zvířátek u jednotlivých hlásek děti přirozeně motivuje a pomůže jim v hravých cvičeních.

Detailní informace

Ilustrátor Růžek Miroslav
Jazyk čeština
Počet stran 48
EAN 9788026619512
Datum vydání 25.04.2024
Věk od 4
Formát 210x297 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,242
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová)

Tato kniha se snaží zábavnou a hravou formou pomáhat s rozvojem komunikačních dovedností dětí. Při plnění zábavných úkolů doplněných krásnými ilustracemi si děti procvičí nejen správnou výslovnost hlásek, ale také jiné důležité schopnosti a dovednosti – rozvoj slovní zásoby, sluchové a zrakové vnímání, paměť, početní představy a další.

Doprovod známých zvířátek u jednotlivých hlásek děti přirozeně motivuje a pomůže jim v hravých cvičeních. Při práci s knihou je důležitá aktivní spolupráce dospělých a dětí. Je potřeba dětem srozumitelně vysvětlit zadání úkolů a neměla by chybět pochvala za správné splnění úkolu. Děti budou k plnění některých úkolů potřebovat také tužku a pastelky.

Přeji příjemné chvíle plné užitečné zábavy

autorka

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM