EN

Bohemian Royals: Korunovace

Lena Valenová


Co kdyby… na Pražském hradě nesídlil prezident, ale královská rodina?
Druhorozený Albert se po tragické smrti bratra vrací na Pražský hrad, aby převzal dědičný úřad. Náhlým návratem se však otevírají staré rány. Jediný, kdo dokáže v těžkých chvílích vykouzlit úsměv na tváři Albertově sestře, je Jonáš. Může ale Leontýna důvěřovat někomu, koho sotva zná? Princi Felixovi stačí jeden pohled na nového osobního strážce a je mu jasné, že je v maléru. Co je pro jednoho přítěží, je pro druhého příležitostí. Jak se s nenadálou situací vypořádají obyvatelé Pražského hradu?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 368
EAN 9788076508149
Datum vydání 01.08.2022
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,579
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Král je mrtev, ať žije král! Druhorozený Albert se po tragické smrti bratra a jeho rodiny vrací na Pražský hrad, aby převzal dědičný úřad. Na přípravě korunovačního dne se podílí také jeho středoškolská láska Konstance. Náhlý návrat do rodného města tak otevírá staré rány.

Leontýna – Albertova sedmnáctiletá sestra – se jen těžko vyrovnává se ztrátou nejbližších a jediný, kdo jí dokáže vykouzlit úsměv na tváři, je Jonáš. Může ale královská dcera důvěřovat někomu, koho sotva zná?

Také čerstvě plnoletý princ Felix se musí přizpůsobit novým opatřením, která plynou z jeho současného postavení v rámci rodinné hierarchie. Stačí jeden pohled na nového osobního strážce a je mu jasné, že je v maléru.

Co je pro jednoho přítěží, je pro druhého životní příležitostí.

Jak se s nenadálou situací vypořádají obyvatelé Pražského hradu?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Bohemian Royals"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM