EN

Bohemian Royals 3: Hlava, nebo orel

Lena Valenová


Co kdyby… na Pražském hradě nesídlil prezident, ale královská rodina?
V závěrečném dílu se členové královské rodiny vrací po letních prázdninách na Pražský hrad a společně s nimi přichází nová vlna skandálů, drbů a výzev. Brzy budou muset čelit situaci, která je mnohem vážnější, než se zprvu zdálo, a která ohrožuje samotnou existenci monarchie. Vzepřou se mladí Bohemian Royals nalinkovanému osudu a najdou osobní štěstí? Pořadí narození jim předurčilo životní cestu. Jejich činy budí vášně, jejich slova mají sílu zákona. Za zájmy svého srdce se ale musí naučit bojovat.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Počet stran 480
EAN 9788076914575
Datum vydání 06.05.2024
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,709
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

V závěrečném dílu se členové královské rodiny vrací po letních prázdninách na Pražský hrad a společně s nimi přichází nová vlna skandálů, drbů a výzev. Brzy budou muset čelit situaci, která je mnohem vážnější, než se zprvu zdálo, a která ohrožuje samotnou existenci monarchie.

Albertovo srdce je rozervané. Naváže mladý král na úspěšnou vládu zesnulého bratra, nebo se rozhodne držet původního plánu?

Leontýniny osmnáctiny se nezadržitelně blíží a chystá se velkolepá oslava. Korunní princeznu však znepokojuje nejen možná abdikace jejího bratra, ale také nový nepřítel, který se snaží zdiskreditovat její rodinu.

Felixova láska k Janovi je podrobena nejedné zkoušce. Nové souvislosti ho zároveň nutí přehodnotit priority. Má vztah prince s jeho osobním strážcem šanci na dlouhodobé trvání?

Královská rodina se ocitá na rozcestí. Vzepřou se mladí Bohemian Royals nalinkovanému osudu a najdou osobní štěstí?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Bohemian Royals"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM