EN

Z čeho se co skládá

Magda Garguláková


Pojď - zvídavá kočka Ada ti ukáže z čeho se skládají věci a místa všední i ty nevšední.
Víš třeba, co všechno najdeš v písmenkové polévce, na pískovišti nebo v hodinovém strojku? A představ si, jak krásně to všechno vypadá roztříděné a uspořádané vedle sebe. Že si to představit nedokážeš?

Detailní informace

Ilustrátor Federico Bonifacini
Jazyk čeština
Počet stran 40
EAN 9788000067360
Datum vydání 26.09.2022
Věk od 4
Formát 215x250 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,416
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Možná bys byl překvapený z kolika jednotlivostí a dílků se skládá vše kolem nás. Víš třeba, co všechno najdeš v písmenkové polévce, na pískovišti nebo v hodinovém strojku? A představ si, jak krásně to všechno vypadá roztříděné a uspořádané vedle sebe.

Že si to představit nedokážeš?

Tak pojď - zvídavá kočka Ada ti ukáže z čeho se skládají věci a místa všední i ty nevšední.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Magda Garguláková

Magda Garguláková

Vystudovala jsem dějiny umění na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 2011 jsme s přáteli založili brněnskou galerii OFF/FORMAT, která vystavuje a podporuje současné progresivní umění, především tvorbu mladých umělců. Zde se věnuji kurátorské činnosti a zajišťuji mnohé únavné, nicméně nezbytné a cenné provozní, organizační a propagační aktivity. Po nějaký čas jsem pracovala v marketingu, ale již dávno jsem se zamilovala do knih. Ty, i přes ustavičné brblání rodiny, rychle zaplňují náš obytný prostor a činí ho tak těsnějším, o to však útulnějším a podněty nabitým místem. Pod hlavičkou galerie jsem redaktorsky připravila a vydala několik uměleckých publikací, počínaje katalogy nadějných umělců přes odborné publikace po beletrii s autorskými ilustracemi a knihy pro děti popularizující dějiny umění. Od roku 2019 zhodnocuji tyto zkušenosti v B4U Publishing jako redaktorka literatury pro nejmenší, jejíž kvalitu ověřuji i na svých dvou dcerkách – předškolačce a malé školačce. 
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM