EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Alenka v říši divů - Vojtěch Kubašta

Vojtěch Kubašta


Skočte s Alenkou rovnýma nohama do králičí nory a prozkoumejte tajemnou říši světa Bílého Králíka, Srdcové královny a Času, který se zcela vymyká lidským pravidlům.
Co se asi přihodí, když se dívenka Alenka vydá po stopách podivného Bílého Králíka a skočí za ním do hluboké nory? Dopadne na její dno, anebo se dostane někam, kde nefungují pravidla lidského světa? Chcete se spolu s Alenkou podívat té záhadě na kloub? Potom se pusťte se do čtení nesmrtelného příběhu Lewise Carrolla v unikátním ztvárnění světoznámého výtvarníka Vojtěcha Kubašty, na jehož dílech vyrůstaly celé generace dětí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 8
EAN 9788000067575
Datum vydání 30.03.2023
Věk od 6
Formát 230x320 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,412
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Co se asi přihodí, když se dívenka Alenka vydá po stopách podivného Bílého Králíka a skočí za ním do hluboké nory? Dopadne na její dno, anebo se dostane někam, kde nefungují pravidla lidského světa? Někam, kde můžete vyrůst do gigantických rozměrů a zároveň se scvrknout na milimetry, někam, kde Čas nehraje roli a Srdcová Královna rozhoduje o všem? Chcete se spolu s Alenkou podívat té záhadě na kloub? Potom jste tady správně. Pohodlně se usaďte a pusťte se do čtení nesmrtelného příběhu Lewise Carrolla v unikátním ztvárnění světoznámého výtvarníka Vojtěcha Kubašty, na jehož dílech vyrůstaly celé generace dětí. Tak rychle, nebo vám Bílý Králík navždycky uteče…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Vojtěch Kubašta

Vojtěch Kubašta

Vojtěch Kubašta je ve světě uznáván jako jeden z průkopníků prostorových knih. Vystudoval architekturu na ČVUT v Praze, věnoval se nejprve knižní grafice, poté ilustraci dětských knih, později sám navrhoval knihy prostorové. Od roku 1953 spolupracoval s nakladatelstvím Artia, jeho prostorové knihy byly určeny především na vývoz do zahraničí, celkově byly přeloženy do sedmatřiceti jazyků. Jen některé z nich vyšly i česky (např. O červené Karkulce), většina z nich až po roce 1989. Spolupracoval i s Waltem Disneym, vytvořil pro něj například prostorového Bambiho nebo Knihu džunglí.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM