EN

Alenka v říši divů - Vojtěch Kubašta


Skočte s Alenkou rovnýma nohama do králičí nory a prozkoumejte tajemnou říši světa Bílého Králíka, Srdcové královny a Času, který se zcela vymyká lidským pravidlům.
Co se asi přihodí, když se dívenka Alenka vydá po stopách podivného Bílého Králíka a skočí za ním do hluboké nory? Dopadne na její dno, anebo se dostane někam, kde nefungují pravidla lidského světa? Chcete se spolu s Alenkou podívat té záhadě na kloub? Potom se pusťte se do čtení nesmrtelného příběhu Lewise Carrolla v unikátním ztvárnění světoznámého výtvarníka Vojtěcha Kubašty, na jehož dílech vyrůstaly celé generace dětí.

Detailní informace

Ilustrátor Vojtěch Kubašta
Jazyk čeština
Počet stran 8
EAN 9788000067575
Datum vydání 24.10.2022
Věk od 3
Formát 230x320 mm
Nakladatelství ALBATROS
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Co se asi přihodí, když se dívenka Alenka vydá po stopách podivného Bílého Králíka a skočí za ním do hluboké nory? Dopadne na její dno, anebo se dostane někam, kde nefungují pravidla lidského světa? Někam, kde můžete vyrůst do gigantických rozměrů a zároveň se scvrknout na milimetry, někam, kde Čas nehraje roli a Srdcová Královna rozhoduje o všem? Chcete se spolu s Alenkou podívat té záhadě na kloub? Potom jste tady správně. Pohodlně se usaďte a pusťte se do čtení nesmrtelného příběhu Lewise Carrolla v unikátním ztvárnění světoznámého výtvarníka Vojtěcha Kubašty, na jehož dílech vyrůstaly celé generace dětí. Tak rychle, nebo vám Bílý Králík navždycky uteče…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM