EN

Ódin a devět světů

Marcos Jaén Sánchez


Jak všechno začalo?
Proces stvoření je výsledkem odvěkého boje mezi ohněm a ledem. Když Ódin objeví síly, kterými vládne jeho rod, rod bohů, vede své bratry a společníky do boje proti krutým stvořením, která udržují řád stvoření v chaosu. Bojuje s prapůvodními obry, jako je Ymir a jeho potomci, Mraziví obři, a každé nové vzniklé rase bytostí přiděluje svět, který má obývat. Řádu však nemůže dosáhnout, aniž by přinesl velké oběti a byl zasvěcen do strašlivého poznání: proroctví o Ragnaröku a osudu celého stvoření!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Odín y los nueve mundos
Původní jazyk španělština
Počet stran 120
EAN 9788026448044
Datum vydání 20.07.2023
Věk od 15
Formát 155x232 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,418
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Proces stvoření je výsledkem odvěkého boje mezi ohněm a ledem, z něhož se rodí vše, co existuje. Když Ódin objeví síly, kterými vládne jeho rod, rod bohů, vede své bratry a společníky do boje proti krutým stvořením, která udržují řád stvoření v chaosu. Bojuje

s prapůvodními obry, jako je Ymir a jeho potomci, Mraziví obři, a každé nové vzniklé rase bytostí přiděluje svět, který má obývat. Řádu však nemůže dosáhnout, aniž by přinesl velké oběti a byl zasvěcen do strašlivého poznání: proroctví o Ragnaröku a osudu celého stvoření!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM