EN

Vybarvování podle čísel

Zvířata

Kolektiv


Vytvořte impozantní zvířecí portréty!
Tato kniha poslouží všem nadějným začínajícím umělcům jako skvělý odrazový můstek. Obrázky, které si na jejích stránkách můžete podle čísel vybarvit, jsou inspirované rozmanitými druhy úžasných zvířat, od majestátních kočkovitých šelem po pávy, papuchalky až po fascinující hmyz. Každý obrázek se skládá z očíslovaných částí, takže se jen stačí řídit barevnou legendou, kterou najdete na vnitřní straně zadní obálky, a postupně s její pomocí vytvořit krásné dílo.

Detailní informace

Ilustrátor Kolektiv
Jazyk čeština
Původní název Colour by numbers Animal kingdom
Původní jazyk angličtina
Překladatel Marie Dupalová
Počet stran 128
EAN 8594050434769
Datum vydání 14.11.2022
Věk od 10
Formát 210x297 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,408
Typ Kniha - omalovánky
Vazba brožovaná šitá s chlopněmi

S touto fantastickou sbírkou obrázků objevíte rozmanité živočišné druhy obývající planetu Zemi. Stránky, popsané velkým a snadno čitelným písmem, vám umožní vytvořit nádherný barevný svět a zajistí spoustu zábavy.

Vytvořte impozantní zvířecí portréty!

Tato kniha poslouží všem nadějným začínajícím umělcům jako skvělý odrazový můstek. Obrázky, které si na jejích stránkách můžete podle čísel vybarvit, jsou inspirované rozmanitými druhy úžasných zvířat, od majestátních kočkovitých šelem po pávy, papuchalky až po fascinující hmyz.

Každý obrázek se skládá z očíslovaných částí, takže se jen stačí řídit barevnou legendou, kterou najdete na vnitřní straně zadní obálky, a postupně s její pomocí vytvořit krásné dílo. Dílky, které žádné číslo nemají, nechte prázdné nebo je vybarvěte bílou pastelkou.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM