EN

Všechno jednou končí

Katarína Gillerová


Každý potřebuje místo, kam se bude rád vracet
Simona prožívá tajný románek se svým šéfem, jehož manželství se rozpadá. Najde si cestu i k jeho dvěma dětem a doufá, že zaplní prázdné místo ve velkém domě a vytvoří spolu šťastnou rodinu. Sama totiž opustila domov hned po střední škole, aby se vyhnula soužití s matčiným novým partnerem. Realita je však plná nečekaných zvratů stejně jako Simoniny vzpomínky na dospívání. Žádná nepříjemná situace ale netrvá věčně, vždy se najde řešení.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Všetko sa raz skončí
Původní jazyk slovenština
Překladatel Adam Chromý
Počet stran 256
EAN 9788026724681
Datum vydání 27.04.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,346
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Simona před kolegyní z kanceláře tají, že udržuje vztah se svým šéfem. Zatímco v pracovní době od sebe mají odstup, v soukromí si jsou tak blízcí, že Simona dělá náhradní matku jeho dvěma dětem. Tibora totiž opustila manželka, která o ně nejeví zájem. Každý domov má však svou odvrácenou stranu. Simona o tom ví své. Přítomnost matčina nového partnera pro ni byla tak nesnesitelná, že se hned po střední škole osamostatnila a přetrhala rodinné vztahy. Ve vzpomínkách se vrací do období, kdy prožívala krušné chvíle. Problémy ji neopouštějí ani v přítomnosti, kdy se kolem jejího partnera dějí podezřelé věci. Opravdu ji Tibor miluje, nebo se jen snaží zaplnit prázdné místo ve svém životě? Jak už se Simona přesvědčila několikrát, všechno trvá jen dočasně a jen ona sama může ovlivnit svoji budoucnost.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Katarína Gillerová

Katarína Gillerová

Narodila se v Kremnici a vyrostla v Žiaru nad Hronom, kde vystudovala střední ekonomickou školu. Po maturitě odešla do Bratislavy a při zaměstnání absolvovala Ekonomickou univerzitu. Je vdaná, má jednoho syna a pracuje jako ekonomka. Autorka, která je označována za slovenskou Danielle Steelovou, v Česku vydala více než desítku románů pro ženy. Patří mezi ně Zapomeň na minulost (2012), Kroky v dešti (2017), Cizí ložnice (2018), Život plný iluzí (2020), Jen trochu lásky (2020) či Dívka v zrcadle (2021). Na knihu Příliš mnoho tajemství navázala volným pokračováním Příliš mnoho vzpomínek. Zpestřením její tvorby je mysteriózní thriller Mlha mezi námi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM