EN

Výjimečná

Katarína Gillerová


Jen ti, co nedokážou nenávidět, můžou skutečně milovat
Obdiv, se kterým Diana vzhlíží k fotografovi Alanovi, jí pomáhá překonat bolest způsobenou rozpadem manželství jejích rodičů. Ačkoli se Alan nechce vázat, jejich vášnivý vztah nakonec vyústí ve společný život a narození dcery. Když jim do života zasáhne série tragédií, Diana se ocitne před složitou výzvou: dokáže zapomenout na dřívější křivdy a pomoci těm, kteří ji potřebují? Zároveň začne pátrat v rodinné historii a odkrývá nejedno tajemství… Kdo je tady opravdu výjimečný?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Výnimočná
Původní jazyk slovenština
Překladatel Adam Chromý
Počet stran 320
EAN 9788026725428
Datum vydání 12.10.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,408
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Diana hledá unik před nepříznivými rodinnými podmínkami u uměleckého fotografa Alana. Když se stane jeho asistentkou a následně i múzou, lépe se vyrovnává s odchodem otce za mladší ženou. Přestože Alan na první místo klade svobodu a nezávislost, Dianě se podaří přesvědčit ho o společném životě a založení rodiny. Po sérii tragických událostí se však Diana dostává do složité situace. Dokáže odpustit dřívější křivdy a podělit se o lásku s těmi, kteří ji potřebují ze všech nejvíc? Matka jí od dětství vtloukala do hlavy, že je výjimečná. Když však začne pátrat v rodinné historii, která ukrývá nejedno tajemství, toto slovo dostává zcela jiný význam. Katarína Gillerová vypráví příběh o komplikovaných mezilidských vztazích a o tom, že jenom ten, kdo dokáže zapomenout, může skutečně milovat.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Katarína Gillerová

Katarína Gillerová

Narodila se v Kremnici a vyrostla v Žiaru nad Hronom, kde vystudovala střední ekonomickou školu. Po maturitě odešla do Bratislavy a při zaměstnání absolvovala Ekonomickou univerzitu. Je vdaná, má jednoho syna a pracuje jako ekonomka. Autorka, která je označována za slovenskou Danielle Steelovou, v Česku vydala více než desítku románů pro ženy. Patří mezi ně Zapomeň na minulost (2012), Kroky v dešti (2017), Cizí ložnice (2018), Život plný iluzí (2020), Jen trochu lásky (2020) či Dívka v zrcadle (2021). Na knihu Příliš mnoho tajemství navázala volným pokračováním Příliš mnoho vzpomínek. Zpestřením její tvorby je mysteriózní thriller Mlha mezi námi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM