EN

101 nejužitečnějších programů pro váš počítač

2. aktualizované vydání

Ondřej Pohl


Nejužitečnější software pro vaše PC v jedné knize!
Klíčem k rozšíření možností vašeho počítače je další software. Na Internetu se dá legálně a zdarma najít spousta užitečných prográmků, které promění váš počítač doslova k nepoznání – díky programu můžete např. levně komunikovat se svými blízkými, přehrávat hudbu a filmy, lépe plánovat vlastní čas, využívat herní automat pro okamžiky dlouhé chvíle a mnohé další. Na CD je výběr těch nejlepších, časem prověřených programů.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 168
EAN 9788025110683
Datum vydání 31.08.2006
Věk od 15
Formát 148x210 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,28
Typ Kniha + CD
Vazba brožovaná lepená

Pracujete každý den na počítači a každé ulehčení času vám přijde vhod? Počítač vždy umí ještě více, než právě dělá – ale jak u něj docílit tohoto vylepšení a přitom neutratit spoustu peněz?

Klíčem k řešení jsou vysoce kvalitní a volně šiřitelné programy neboli software, jenž nemusí vždy znamenat pouze drahé krabice z obchodu se spoustou CD. Proto jsme pro vás v rámci 2. aktualizovaného vydání této knihy připravili více jak stovku aktuálních verzí těch nejlepších a časem prověřených programů, které vybaví váš počítač pro jakoukoli činnost:

- Antivirové a bezpečnostní programy, např. Avast!, AVG, Kerio Personal Firewall, Ad-aware, Spybot Search and Destroy

- Internet a komunikace, např. Firefox, Opera, ICQ, Miranda, Skype, Connection Meter, GetRight, LeechFTP

- Práce a kancelář, např. OpenOffice.org 2, 602PC Suite, Acrobat Reader, Účto, Faktury, Organizér, PEKI slovník

- Multimédia a zábava, např. WinAmp, QuickTime, IrfanView, 602Album, CDex, FreeDVD, Kodeky, VirtualDub

- Pomocníci (utility), např. WinZip, WinRar, Total Commander, TVprogram, ICEEncrypt, AT Notes

- Hry a zábava, např. DirectX, Moorhuhn, Billiard GL, Pure Sudoku, Elastomania, Elektronické automaty

Přiložené CD obsahuje přehledné rozhraní, pomocí něhož snadno nainstalujete kterýkoli z více jak stovky programů určených pro práci s operačním systémem, Internetem, dokumenty, grafikou, hudbou, videem, a také komunikační programy a počítačové hry.

V knize naleznete podrobný popis programů i postup, jak je nainstalovat a nakonfigurovat, aby fungovaly k vaší plné spokojenost a abyste je mohli efektivně používat. Každý popis programu je doplněn také o internetovou adresu, odkud můžete kdykoli dle dostupnosti stáhnout jeho aktualizovanou, novou verzi.

O autorovi:

Ondřej Pohl je šéfredaktorem časopisu Svět mobilů a dlouholetý přispěvovatel magazínu Novinky.cz. Ve svých článcích a knihách se zabývá zejména mobilní komunikací a programovou výbavou počítače. V nakladatelství Computer Press vydal řadu knih, např. Kde najít na internetu programy zdarma, Jak na počítač Počítačové Hry nebo Využijte svůj mobil naplno.

Ke stažení

pdf Obsah.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM