EN

Na partu nejlepších kamarádek čekají ve škole pro dívky se zvláštními zvířecími schopnostmi první lásky i nová přátelství.
Kouzelný dům není jen tak obyčejná dívčí škola. Dívky, které tuto internátní školu navštěvují, mají ve svém nitru divoké zvířecí světlo. Sadie je tu nová a jediné, co si přeje, je zapadnout mezi ostatní a vyhnout se průšvihům. Když vyjde najevo, že se v ní ukrývá to nejdivočejší zvířecí světlo ze všech, dostane pozvání přidat se do party dívek, které si říkají Smečka. V jejím čele stojí Lindsey, královna školní džungle…
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Luke Lucas
Jazyk čeština
Původní název The Pack
Původní jazyk angličtina
Počet stran 224
EAN 9788026451686
Datum vydání 25.03.2024
Věk od 11
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,432
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nenechte se mýlit… Kouzelný dům není jen tak obyčejná dívčí škola. Je to středisko pro nápravu lidských zvířat a výuku společenského chování. Dívky, které tuto internátní školu navštěvují, mají ve svém nitru divoké zvířecí světlo, které je potřeba ochočit.

Sadie je tu nová a jediné, co si přeje, je zapadnout mezi ostatní a vyhnout se průšvihům. Když vyjde najevo, že se v ní ukrývá to nejdivočejší zvířecí světlo ze všech, dostane pozvání přidat se do party dívek, které si říkají Smečka. V jejím čele stojí Lindsey, královna školní džungle. Netrvá dlouho a Sadie je nucena čelit vskutku dramatickým událostem, a ještě se vypořádat s city, které tajně chová vůči jistému klukovi ze soukromé chlapecké školy.

Přestože by měl být Kouzelný dům bezpečným útočištěm, musí i tady dívky čelit nebezpečí. Je ohrožena celá škola, nebo se jen někdo pokouší rozeštvat Smečku?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM