EN

Kurz přežití pro teenagery

Jak přežít offline

Amar Ibrahim


Teenager survival - připrav se na cokoli!
Situace, kdy se ocitneš v přírodě s vybitým mobilem, trochou vody a pár věcmi v batohu, může nastat kdykoli. Díky této knize tě jen tak něco nezaskočí. Po jejím přečtení toho budeš o survivalu vědět víc než většina dospěláků! Zvládneš se zorientovat v terénu bez mapy, dokonce i v noci. Budeš vědět, jak se zachovat tváří v tvář divoké lesní zvěři, kdybyste se náhodou potkali. Zvládneš si rozdělat oheň a nebudeš zbytečně trpět hlady nebo žízní, poradíš si dokonce i bez pitné vody.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Prokop Wilhelm
Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788026511960
Datum vydání 23.11.2023
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,238
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Situace, kdy se ocitneš v přírodě bez signálu, bez elektřiny, s trochou vody a pár věcmi v batohu, může nastat kdykoli. Můžeš se ztratit skupince svých kamarádů nebo se zranit. Dokonce i když jsi doma, hrozí ti blackout neboli rozsáhlý výpadek elektrické energie, který naprosto změní běžný každodenní život.

Díky této knize tě ale jen tak něco nezaskočí. Po jejím přečtení toho budeš o survivalu vědět víc než většina dospěláků!

Zvládneš se zorientovat v terénu bez mapy, dokonce i v noci. Budeš vědět, jak se zachovat tváří v tvář divoké lesní zvěři, kdybyste se náhodou potkali. Zvládneš si rozdělat oheň a nebudeš zbytečně trpět hlady nebo žízní, poradíš si dokonce bez pitné vody.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Amar Ibrahim

Amar Ibrahim

Narodil v roce 1967 v Domažlicích. Od roku 2006 se věnuje teorii a praxi přežití v extrémních podmínkách. Své zkušenosti předává široké veřejnosti i profesionálům z řad ozbrojených složek. Má atestaci jako zdravotník, absolvoval kurz CQB a kurz přežití v zahraničí. Podílel se na vývoji potravinových dávek pro armádu a civilní sektor. Pořádá kurzy Outdoor Survival i Urban Survival a o přežití také přednáší. V roce 2020 mu vyšla knižní prvotina Kurz přežití pro děti.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM