EN

Podmanivý

Tajemný hříšník

Jodi Ellen Malpasová


Vášeň ještě nikdy nebyla tak smrtící. Nebezpečně ostrá mafiánská romance.
Rose Cassidy doopravdy nežije, jenom přežívá. Už dávno otupěla vůči všem pocitům. Když ji však v rámci boje o moc unese mafián Danny Black, zaplaví ji čirý děs. A ještě něco – nezkrotná touha. Už o něm slyšela různé zvěsti. Prý je bezcitný. Chladnokrevný. Ale nikdo jí nikdy neřekl, že je i tak hříšně sexy. Rose ze všech sil bojuje se silnou přitažlivostí, ale jde jí to jen těžko. Nejnebezpečnější ze všech her právě začíná. Může ji ale vůbec někdo vyhrát?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název The Unlawful Men 1: The Brit
Původní jazyk angličtina
Počet stran 496
EAN 9788076833210
Datum vydání 06.04.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství XYZ
Edice Flirt
Hmotnost 0,58
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Strhující příběh o lásce, nenávisti, podvodu a životě na hraně. Příběh, ze kterého se vám rozbuší srdce.

Danny a Rose – hrdinové s tragickou minulostí. Setkali se u partie pokeru. A on ji měl zabít. Věděla to. Přesto se do sebe zamilovali.

Dechberoucí mafiánská romance.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Tajemný hříšník"

Hodnocení čtenářů

Zuzana Kohoutová
Jestli máte rádi mafii se skvělou romantickou linkou, tak by tohle mohlo být něco pro vás. Je to plné akce, tajemství, zrady, zvratů a dozvídáme se i něco málo o minulosti hlavních postav. Oba hlavní hrdinové mi přišli skvělí, jejich špičkování jsem si užívala a nechyběly ani spicy scény. Přestože je kniha součástí série, tak je příběh Rose a Dannyho ukončený, takže nemusíte čekat na další díly. Tohle byla jedna z nejlepších mafií, které jsem četla, takže jí určitě dejte šanci. 😁 Knihu jsem četla v rámci spolupráce s @albatrosmediacz.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová se narodila ve městě Northampton ve Velké Británii. Původně pracovala v rodinné stavební firmě, kterou měla jednou převzít. Nakonec však sebrala odvahu a v roce 2012 vydala svou první knihu, úvodní díl trilogie This Man v elektronické podobě. Příběh s ústřední postavou zámeckého pána Jesse Wardyho získal neuvěřitelný ohlas po celém světě. Autorka se nyní již plně soustředí na kariéru spisovatelky. Její nová trilogie s názvem Jedna noc sleduje osudy Livy a tajemného Millera Harta.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM