EN

Vzkříšený

Tajemný hříšník

Jodi Ellen Malpasová


Láska dává jejich životu směr. Nenávist je žene vpřed.
Od chvíle, kdy se Danny Black setkal s Rose Cassidyovou, věděl, že ho jednou přivede do hrobu. Ale jejich elektrizující spojení a zvrácená láska mu daly nový smysl. James Kelly chtěl jediné: zničit muže, který nařídil smrt jeho rodiny. Klíčem k jeho misi byla bývalá policistka Beau Hayleyová. Měl ji zabít. Místo toho se do ní zamiloval. Okolnosti ho teď svedly dohromady s Dannym, který se skrývá před světem. Dva smrtící muži mají společný cíl. Udržet své ženy v bezpečí. Jen jeden z nich ale může přežít.

Detailní informace

Číslo dílu 3
Jazyk čeština
Původní název The Unlawful Men 3: The Resurrection
Původní jazyk angličtina
Překladatel Michaela Karavarakis
Počet stran 536
EAN 9788076834705
Datum vydání 29.02.2024
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství XYZ
Edice Flirt
Hmotnost 0,63
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Od chvíle, kdy se Danny Black setkal s Rose Cassidyovou, věděl, že to bude jeho smrt.

Ale jejich elektrizující spojení a zvrácená láska mu daly nový smysl. Už netoužil vládnout Miami svou železnou pěstí. Aby unikl smrtícímu podsvětí, předstíral vlastní smrt a zmizel na ostrov Svatá Lucie. Z ústraní ho ale vylákal zabiják, který mu učinil nabídku, již nemohl ignorovat.

Jediným cílem Jamese Kellyho bylo najít a zabít muže, který nařídil smrt jeho rodiny. Klíčem k jeho misi byla bývalá policistka Beau Hayleyová. Měl ji zabít. Místo toho se do ní zamiloval. Přinucen přijmout, že už nemůže bojovat ve své válce a udržet Beau v bezpečí před jejich nepřáteli, vyhledal jediného muže, který by mu mohl pomoci.

Vzkříšením nechvalně známého Brita však James nevědomky rozpoutal ještě větší válku.

Dva smrtící muži. Jeden společný cíl. Udržet své ženy v bezpečí. A přežít.

Jen jeden z nich se může dostat na druhou stranu živý.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Tajemný hříšník"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová

Jodi Ellen Malpasová se narodila ve městě Northampton ve Velké Británii. Původně pracovala v rodinné stavební firmě, kterou měla jednou převzít. Nakonec však sebrala odvahu a v roce 2012 vydala svou první knihu, úvodní díl trilogie This Man v elektronické podobě. Příběh s ústřední postavou zámeckého pána Jesse Wardyho získal neuvěřitelný ohlas po celém světě. Autorka se nyní již plně soustředí na kariéru spisovatelky. Její nová trilogie s názvem Jedna noc sleduje osudy Livy a tajemného Millera Harta.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM