EN

Knižní festival ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše

Moře chamtivosti

Clive Cussler


Další napínavé dobrodružství ze série NUMA. Akčnější než kdy jindy!
Poté, co výbuch v Mexickém zálivu zničí tři ropné plošiny, je Kurt Austin a jeho tým NUMA pověřen vyšetřováním celé záležitosti. Všechny indicie směřují ke geniální milardářce, jež investuje do odvětví alternativních energetických zdrojů a sleduje jediný cíl – konec veškeré ropy a přechod na zelenou energii. Otázka však zní, je to progresivní podnikatelka s enviromentálním cítěním nebo zločinec, který se v zájmu dosažení svých cílů neštítí vůbec ničeho, ani vražd a terroru?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 16
Jazyk čeština
Původní název Sea of Greed
Původní jazyk angličtina
Řada Numa
Překladatel Eva Kadlecová
Počet stran 320
EAN 9788026449423
Datum vydání 16.10.2023
Věk od 15
Formát 165x235 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,617
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Poté, co výbuch v Mexickém zálivu zničí tři ropné plošiny, je Kurt Austin a jeho tým NUMA pověřen vyšetřováním celé záležitosti. Všechny indicie směřují ke geniální milardářce, jež investuje do odvětví alternativních energetických zdrojů a sleduje jediný cíl – konec veškeré ropy a přechod na zelenou energii. Otázka však zní, je to progresivní podnikatelka s enviromentálním cítěním nebo velmi nebezpečná žena, která se v zájmu dosažení svých cílů neštítí vůbec ničeho, ani vražd a terroru?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Clive Cussler

Clive Cussler

Clive Cussler žije střídavě v Arizoně a Coloradu. Je autorem nebo spoluautorem několika desítek knih, z nichž se většina stala bestsellery. Dá se říct, že hlavní hrdina většiny jeho románů, Dirk Pitt (mnohými označovaný jako „oceánografická verze Indiana Jonese“), je autorovo alter ego. Oba totiž spojuje dobrodružná povaha, zájem o hledání lodních vraků a také láska k automobilovým veteránům. Cusslerova rozsáhlá sbírka těchto vozidel je k vidění v jeho vlastním Muzeu v Coloradu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM