EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Poznej a procvič: Vyjmenovaná slova

Eva Mrázková


Nejprve poznej, poté procvičuj
Vyjmenovaná slova patří k obtížnějšímu učivu, které děti provází po zbytek studia na základní škole. Je to i obvyklá součást přijímacích zkoušek. Bez dostatečného objasnění pojmů a procvičení se v této látce často chybuje. Cvičebnice nabízí přehled vyjmenovaných slov a vysvětlení významu, konkrétní příklady užití vyjmenovaných slov ve větách, příklady příbuzných slov, upozornění na podobně znějící slova s jiným významem a hlavně rozsáhlý procvičovací oddíl.

Detailní informace

Ilustrátor Miroslav Růžek
Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788026619604
Datum vydání 09.05.2024
Věk od 9
Formát 170x243 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,423
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Vyjmenovaná slova patří k obtížnějšímu učivu, s nímž se děti setkají již na prvním stupni základní školy. Od té doby je budou vyjmenovaná slova neustále provázet – nejen po zbytek základní školy, ale také při přijímacích zkouškách na střední školy a gymnázia a posléze v každodenní praxi při psaní různých textů.

Ve cvičebnici klademe důraz na dostatečné objasnění významu jednotlivých vyjmenovaných slov, protože žáci často chybují právě proto, že slovu dobře nerozumí.

Co tedy cvičebnice nabízí?

* Přehled vyjmenovaných slov a vysvětlení významu jednotlivých slov

* Konkrétní příklady užití vyjmenovaných slov ve větách a příklady příbuzných slov

* Upozornění na podobně znějící slova s jiným významem a další chytáky

* Rozsáhlý procvičovací oddíl

* Řešení úloh

* Řešení úloh

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Eva Mrázková

Eva Mrázková

Odmalička si ráda hraje s písmenky, poznává nové lidi a místa. Vystudovala ekonomii a žurnalistiku. Věnovala se oběma profesím, ale nakonec zvítězila láska ke knížkám, které rediguje v nakladatelství Edika. Žije s rodinou v malém městečku nedaleko Brna, velkou inspirací jsou pro ni dcery. Píše knížky pro děti, zaměřuje se především na procvičování českého pravopisu a jazykových schopností. Snaží se předat dětem znalosti zábavnou a nenásilnou formou. K úspěšným titulům patří Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině, série Veselé diktáty a doplňovačky, edice Deskové hry na procvičení cizích jazyků nebo dvojjazyčná řada Klasické české pohádky + audio CD v šesti jazykových mutacích.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM