EN

Pravopis chytře a zábavně

Cvičebnice pro 6. až 9. třídu ZŠ

Hana Kneblová


Připrav se na přijímačky nebo školní testy z českého jazyka chytře a zábavně!
Pravopisná cvičení nepatří mezi oblíbené školní činnosti, ale co naplat. Co se poctivou přípravou naučíš, u přijímaček nebo školních testů jako když najdeš! Aby procvičování bylo co nejpříjemnější, rozhodli jsme se mluvnické úlohy doplnit o křížovky či doplňovačky, po jejichž vyřešení na tebe čeká zajímavý citát nebo přísloví. Procvičíš si učivo probírané na druhém stupni základní školy, ale také si upevníš znalosti z ročníků předchozích.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 88
EAN 9788025366240
Datum vydání 25.01.2024
Věk od 11
Formát 160x230 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,167
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Pravopisná cvičení nepatří mezi oblíbené školní činnosti, ale co se poctivou přípravou naučíš, u přijímaček nebo školních testů jako když najdeš!

Aby procvičování bylo co nejpříjemnější, rozhodli jsme se pravopisná pravidla obléknout do atraktivního kabátku. Když správně vyřešíš cvičení, křížovky a různé typy doplňovaček, čeká na tebe zajímavý citát nebo přísloví.

Procvičíš si učivo z českého jazyka, které se probírá na druhém stupni základní školy, ale také si upevníš znalosti z ročníků předchozích. Najdeš zde například cvičení na i/y, s-/z-/vz-, mě/mně, velká písmena, přejatá slova, cizí vlastní jména či čárky ve větě jednoduché i v souvětí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM