EN

Největší hříšník

Lisa Jackson


Ulicemi New Orleans se plíží zvrácený vrah… další případ pro Bentze a Montoyu.
Detektiv Bentz si myslel, že už před lety zbavil New Orleans noční můry v podobě sériového vraha Otce Johna. Ale nové oběti usmrcené zabijákovým typickým způsobem jsou hrozivým náznakem toho, že tehdy nezemřel a teď znovu terorizuje město. Je Otec John opravdu zpět, nebo se jedná o dílo strašlivého imitátora? Nad slunce jasnější je jedině to, že se zabiják nemíní nechat zastavit, dokud i poslední hříšník nezaplatí cenu nejvyšší…
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Číslo dílu 9
Jazyk čeština
Původní název The Last Sinner
Původní jazyk angličtina
Řada New Orleans
Počet stran 464
EAN 9788076626133
Datum vydání 26.02.2024
Věk od 18
Formát 130x205 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Hmotnost 0,471
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Existují zabijáci tak krutí a zvrácení, že nezanechávají stopy jen na svých obětech, ale na každém, kdo jim zkříží cestu. Pro detektivy Bentze a Montoyu je takovou zrůdou Otec John, falešný kněz, který využívá ke škrcení prostitutek ostře nabroušené kuličky růžence.

Bentz si myslel, že hrůzám Otce Johna učinil přítrž už před lety, když na něj hluboko v neworleanských močálech vystřelil. Nyní však nachází děsivé náznaky toho, že nebezpečného vraha tehdy možná nezabil. Objevila se nová oběť, její mrtvé tělo je poznamenáno tradičními ranami a naaranžované typickým způsobem, a to do posledního detailu. Buď je to dílo strašlivého imitátora, nebo se Otec John, noční můra detektivů, skutečně vrátil, aby znovu sužoval celé New Orleans.

Nacházejí další oběť a pak ještě jednu. Bentz začíná být přesvědčen, že Otec John je opravdu zpátky. A tentokrát se zaměřuje na Bentzovy nejbližší.

Hrozivý zabiják se zjevně nemíní nechat zastavit, dokud nevykoná odplatu i na tom, kdo je podle jeho názoru největší hříšník.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "New Orleans"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lisa Jackson

Lisa Jackson

Než se Lisa Jackson stala autorkou bestsellerů, byla matkou, která se snažila zajistit si psaním knih obživu. Dnes se její knihy objevují v nejprestižnějších žebříčcích bestsellerů v The New York Times. Lisa umí své čtenáře mistrně dovést na pokraj příčetnosti a zase zpátky. Nepřestávají ji fascinovat motivy a myšlenkové pochody zabijáků a jejich pronásledovatelů. Její knihy jsou plné nebezpečných tajemství a smrtících vášní. Lisa napsala více než 85 románů a její knihy jsou vydávány ve více než dvaceti jazycích.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM