EN

Oblíbené duo kriminalistů versus upíří sekta. Další případ z brutálně napínavé série!
Franck Sharko a Lucie Hennebellová jsou ve složitější situaci než kdy dřív. Lucie na soukromém pozemku provedla nezákonnou razii a v sebeobraně zabila podezřelého muže, Juliena Ramireze. Pokud přizná, co se stalo, půjde do vězení – a to Sharko nemůže dopustit. Ukazuje se, že za Ramirezem se skrývá upíří sekta, která páchá ta nejperverznější zvěrstva a záměrně šíří neznámou nemoc. Události kolem vyšetřování se zaplétají, smyčka se stahuje a každou chvíli může někdo zjistit, co Lucie provedla. Jde o všechno!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 10
Jazyk čeština
Původní název Sharko
Původní jazyk francouzština
Překladatel Jiří Žák
Počet stran 472
EAN 9788076834699
Datum vydání 07.03.2024
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,644
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Sharko vždycky přirovnával první dny vyšetřování k lovecké výpravě. Byli jako smečka psů poháněná zvukem loveckých rohů, která vyráží za kořistí. S tím rozdílem, že tentokrát jsou kořistí oni sami…

Působivé a brutální, jako všechny thrillery s komisařem Sharkem! V tomto případě Sharko se svou nerozlučnou partnerkou Lucií Hennebellovou čelí děsivé upíří sektě... nikoli však pohádkovým upírům, ale lidem, kteří jsou fascinováni krví.

V centru příběhu se tentokrát ocitá Lucie a vražda, kterou spáchala. Spolu se Sharkem se snaží řídit vyšetřování, ale události se zaplétají a smyčka kolem nich se stahuje. Jde jim o všechno.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Komisař Sharko"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Franck Thilliez

Franck Thilliez

Franck Thilliez (* 1973) je jedním z nejčtenějších francouzských autorů. Hned za svůj románový debut byl v roce 2004 nominován na cenu SNCF pro nejlepší thriller. V roce 2007 s románem La Chambre des morts nominaci proměnil ve vítězství a získal za něj i cenu čtenářů Quai du thriller. Od té doby se psaní věnuje na plný úvazek. Ve svých knihách se nevyhýbá násilí či temným stránkám francouzské koloniální minulosti. Z jeho titulů slaví největší úspěch thrillery s neortodoxní dvojicí vyšetřovatelů Lucií Henebellovou a Franckem Sharkem – jejich třetí případ v knize Syndrom E se okamžitě stal bestsellerem a dočkal se publikace ve více než 15 zemích. Thilliez už napsal skoro dvě desítky románů, které svým napínavým zpracováním aktuálních témat nepřestávají čtenáře fascinovat.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM