EN

Pětatřicítka

Petra Karina Kamas


Příběh jedné pětatřicetileté, sarkastické, láskou a životem znavené ženy, která prožívá další ze svých katastrofálních vztahů.
Onoho listopadového večera si na tramvajové zastávce jedna pětatřicetiletá, sarkastická a životem znavená žena uvědomí, že chlapů v jejím životě už bylo příliš. Výčet jejích „životních omylů“ je tak bohatý, že nás jimi baví celou knihu. Jak už to v knihách bývá, potká hrdinka dalšího muže. Zamiluje se (překvapivě). On ji zklame (jak nečekané). Ona se rozhodne změnit život a odjede na druhý konec světa a tam (světe, div se) potká dalšího chlapa. Kolik životních omylů může jedna žena udělat?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 120
EAN 9788076912137
Datum vydání 06.11.2023
Věk od 15
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,139
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Onoho listopadového večera si na tramvajové zastávce jedna pětatřicetiletá, sarkastická, láskou a životem znavená žena uvědomí, že chlapů v jejím životě už bylo skutečně příliš. Výčet jejích tzv. „životních omylů“ je tak bohatý, že nás jimi baví celou knihu. Jak už to tak v knihách bývá, potká naše hrdinka dalšího muže. Zamiluje se (překvapivě). On ji zklame (jak nečekané). Ona se rozhodne změnit život a odjede na druhý konec světa a tam (světe, div se) potká dalšího chlapa. Kolik životních omylů může jedna žena udělat?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM