EN

Druhá žena

Nic není takové, jak se na první pohled zdá

Louise Mey


Temný psychologický thriller, který vás bude pronásledovat i ve snech
Sandrine nenávidí samu sebe. Její tělo jí připadá moc velké, její tvář příliš nevýrazná. Je plachá, neklidná, a když na ni někdo zvýší hlas, hned se zakoktá. Jednoho dne však přijde on. Nabídne jí místo vedle sebe a svého syna. Místo v domě, kde chybí žena. Ta předchozí zmizela a všichni ji považují za mrtvou. Sandrine se ji snaží nahradit, jenže už nikdy nezmění skutečnost, že je druhá... A v den, kdy se první žena znovu objeví, se Sandrinin svět definitivně zhroutí... Nebo by s tím šlo ještě něco udělat?!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název La deuxiéme femme
Původní jazyk angličtina
Překladatel Blanka Carriere
Počet stran 288
EAN 9788076833883
Datum vydání 14.09.2023
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,369
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Plachá a nepříliš výrazná Sandrine už vzdala všechny naděje na lásku. A pak ho uviděla. V televizi. Plakal, jeho žena záhadně zmizela a on prosil veřejnost o pomoc. A tak se potkali. A potom i zamilovali. Začali spolu žít a vychovávat mužova syna z předchozího vztahu. Jednoho dne se však první žena znovu objeví a Sandrinin pečlivě vystavěný snový svět se zhroutí jako domeček z karet. Co se vlastně tehdy odehrálo? Kdo nese vinu a kdo je oběť? A můžeme mluvit o oběti, když nedošlo k žádnému zločinu? A jsme si tím vším jisti?! Formálně i dějově experimentální román moderní francouzské autorky Louise Mey se vás zeptá na mnohem víc...

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Louise Mey

Louise Mey

Louise Mey je autorkou noirových románů, divadelních her, komiksů a dětských knih. V románech pro dospělé se často zabývá tématy domácího i sexuálního násilí a obtěžování, často s feministickým podtextem. Druhá žena je její čtvrtý žánrový román. Autorka žije v Paříži a s oblibou o sobě říká, že je feministka, miluje nadávky a videa roztomilých štěňátek.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM