EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Chantal: život na kolotoči

Michaela Zindelová, Chantal Poullain


Další zastavení na životní cestě Chantal Poullain
Život na kolotoči vychází po více než deseti letech od její první knihy a autorka chce postihnout všechno, co se kolem i v ní samotné změnilo, posunulo. Jak říká, jedná se o životní evoluci, ne o pokračování. Mluví nejen o událostech poetických, humorných, ale pouští se také do neznámých vod vážnějších úvah.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Monika Navrátilová
Jazyk čeština
Počet stran 248
EAN 9788076835269
Datum vydání 09.05.2024
Věk od 15
Formát 160x230 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,454
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

Chantal Poullain, herečka a šansoniérka, prezidentka Nadace Archa Chantal, dlouho nevěřila, že její knížka Život na laně, netradiční mozaikovitý životopis, bude mít takový ohlas, že si čtenáři vyžádají rukopis další. Chantal si pro novou knihu vybrala název podle svého šansonu Kolotoč. Právě na kolotoči času má prý své předplacené místo. Je zvyklá být pořád v pohybu… Při práci se vycházelo z hereččiných přemýšlivých sentencí, zapsaných rozmáchlých písmem v jejích zápisnících.

Život na kolotoči vychází po více než deseti letech od knihy první a autorka chce postihnout všechno, co se kolem i v ní samotné změnilo, posunulo. Jak říká, jedná se o životní evoluci, ne o pokračování. Mluví nejen o událostech poetických, humorných, ale pouští se také do neznámých vod vážnějších úvah.

Knížku Život na kolotoči, vzniklou z osobitých názorů Chantal Poullain, která žije v Česku desítky let - stejně jako hereččinu prvotinu – napsala spisovatelka Michaela Zindelová.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Michaela Zindelová

Michaela Zindelová

PhDr. Michaela Zindelová vystudovala Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy (čeština – historie), kde také získala doktorát. Působila v různých časopisech v oblasti kultury a výtvarného umění, pracovala jako tisková mluvčí Divadla na Vinohradech, vedla tiskový odbor rektora UK. S dcerou Barborou založila společnost Artforma. V současné době se především věnuje psaní knih, orientuje se na profily osobností české kultury a problematiku životního stylu. V nakladatelství XYZ vydala například monografie Hany Zagorové, Štefana Margity, cyklisty Jiřího Ježka nebo herečky Chantal Poullain.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM