EN

Slunce života

Andrea Klimešová


Román o hledání vlastní hodnoty, o snaze vystoupit z vlastního stínu a najít ve svém životě slunce. O zdánlivě lehkém úkolu najít lásku k sobě samému, obejmout se.
Hlavní hrdinky hledají svého zachránce, který je má uzdravit. Bohužel zachránce, jak to tak v běžném životě chodí, ne a ne se dostavit. Hrdinky ztrácejí naději a ocitají se na dně svých životů. Jsou nucené postavit se tváří v tvář svým traumatům. I když se navzájem znají celá léta, až nyní se doopravdy poznávají a objevují sílu skutečného přátelství. Samotné přátelství jim ale k uzdravení nestačí. Uvědomí si tyto mladé ženy, že jediným zachráncem v jejich životech mohou být pouze ony samotné?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 192
EAN 9788076912342
Datum vydání 08.04.2024
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,353
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Román se zabývá problematikou osobního rozvoje a nahlíží do nitra dvou postav, kde se odehrává drama s názvem „nemoc“. Hlavní hrdinky hledají svého zachránce, který je má uzdravit. Bohužel zachránce, jak to tak v běžném životě chodí, ne a ne se dostavit. Hrdinky ztrácejí naději a ocitají se na dně svých životů. Jsou nucené postavit se tváří v tvář svým traumatům. I když se navzájem znají celá léta, až nyní se doopravdy poznávají a objevují sílu skutečného přátelství. Samotné přátelství jim ale k uzdravení nestačí. Uvědomí si tyto mladé ženy, že jediným zachráncem v jejich životech mohou být pouze ony samotné?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM