EN

Svět mravenců

Štěpánka Sekaninová


Nepřipadá vám, že se mravenci někdy chovají tak trochu jako lidé? Pojďte se jim podívat na zoubek.
Mravenci si budují velká mraveniště a je to pracovitý hmyz, říkáte si. Může být na nich vůbec něco zajímavého? Ptáte se… Může a je! Svět mravenců totiž patří k těm vůbec nejrozmanitějším světům!

Detailní informace

Ilustrátor Zuzana Krutá
Jazyk čeština
Počet stran 40
EAN 9788000071145
Datum vydání 01.04.2024
Věk od 5
Formát 240x280 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,519
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Mravenci si budují velká mraveniště a je to pracovitý hmyz, říkáte si. Může být na nich vůbec něco zajímavého? Ptáte se… Může a je! Svět mravenců totiž patří k těm vůbec nejrozmanitějším světům! Některé druhy mravenců jsou obávanými krvežíznivými bojovníky, jiní lovci hlav, další zruční střihači listů, krejčí či chovatelé mšic. Nu a jsou i tací, kteří s gustem přepadají hnízda nepřátelských mravenců a kradou všechno, co jim přijde pod ruku. Nepřipadá vám, že se mravenci někdy chovají tak trochu jako lidé? Pojďte se jim podívat na zoubek.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová

Štěpánka Sekaninová vyrostla a své dětství strávila v kolínských rovinách Polabské nížiny. Ze srdce Čech ji osud zavál do srdce Moravy. Na FF MU vystudovala Český jazyk a historii. Ještě během studií začala pracovat v ČT Brno, kde jako redaktorka zpravodajství procestovala a poznala každý kout Jihomoravského regionu. Ze zpravodajství později přešla na dramaturgii zábavných a dětských pořadů brněnského studia. Vzhledem k tomu, že Štěpánka miluje knihy a celý svůj život touží psát, nezaváhala ani minutu, když se jí na její další životní cestě naskytla příležitost pracovat jako literární redaktorka v Albatros Media. A tak píše, je obklopena nádhernými knihami a plní si svůj dětský sen…
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM