EN

Millie Bobby Brown

Pavel Bušta


Vše, co potřebuješ vědět o hvězdě seriálového hitu Stranger Things
Millie Bobby Brown je bez nadsázky zjevení. Ještě předtím, než jí bylo 20 let, stihla nashromáždit tolik úspěchů, že by vydaly hned na několik životů. Znají ji stamiliony lidí po celém světě, získala řadu hereckých ocenění, založila vlastní kosmetickou značku, napsala román, produkovala několik filmů… a tím výčet nekončí. Ať už miluješ seriál Stranger Things, nebo prostě oceňuješ talent a inspirativní příběhy, tuto biografickou knihu si musíš přečíst. Odhal tajemství úspěchu Millie Bobby Brown!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr osobnosti
Jazyk čeština
Počet stran 120
EAN 9788074481048
Datum vydání 09.05.2024
Věk od 10
Formát 130x200 mm
Nakladatelství nastole
Edice Idoly
Hmotnost 0,204
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Znají ji stamiliony lidí po celém světě, získala nespočet hereckých ocenění, založila vlastní kosmetickou značku, stala se historicky nejmladší vyslankyní dobré vůle společnosti UNICEF, napsala román, produkovala několik filmů… a tím výčet zdaleka nekončí. Všechno, čím si podmanila svět, najdete v této knize.

Nečekejte ale jenom seznam jejích úspěchů. Dozvíte se i o lekcích a překážkách, které jí osud přichystal. Přestože se Millie odmala potýkala s problémy, jako je částečná hluchota, nikdy se nenechala ničím zastavit. Díky svému odhodlání neustále všem ukazuje, jak s odvahou přijímat vlastní odlišnost. Otevřeně mluví o temných stránkách sociálních sítí a jejich dopadu na lidskou psychiku – sama totiž zažila drsnou šikanu. A svůj vliv a slávu neustále využívá ve prospěch slabších.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Pavel Bušta

Pavel Bušta

Otec, spisovatel, copywriter, příležitostný recenzent. Narodil se v roce 1991 v Praze. Je autorem dvou povídkových knih, dvou sbírek poezie a fantaskní novely Lobotomík. Za knihu Sigmundovy můry získal nominaci na ocenění Magnesia Litera 2016 v kategorii Próza. Když zrovna nepíše, vyráží na dlouhé pochody, běhá, plave, zajímá se o různé bizarnosti a čte si.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM