EN

Pracovní sešit – Slabikář se Čtyřlístkem

Petra Jurčová, Věra Janáková


Procvičujte čtení se Čtyřlístkem
Pracovní sešit navazuje na Slabikář se Čtyřlístkem. Pomáhá k rozvoji čtenářských dovedností dětí. Ke každému písmenu abecedy zde najdete různé aktivity a texty, které se dají využít i v dalších předmětech - například v etické výchově či prvouce.Obsahuje doložku MŠMT.

Detailní informace

Ilustrátor Jaroslav Němeček
Jazyk čeština
Počet stran 60
EAN 9788026619857
Datum vydání 20.06.2024
Věk od 6
Formát 210x297 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,19
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová)

Pracovní sešit navazuje na Slabikář se Čtyřlístkem.

omáhá k rozvoji čtenářských dovedností. Ke každému písmenu abecedy zde najdete různé aktivity a texty, které se dají využít i v etické výchově či prvouce. Témata jsou volena tak, aby děti motivovala k vyprávění či psaní a pomohla jim dozvědět se více o světě, ve kterém žijí. Sešit obsahuje také náměty k využití v ostatních předmětech (VV, HV, Ma, TV, DV, PV). Písmena jsou řazena v abecedním pořádku. To umožňuje učiteli procvičovat s dětmi čtení individuálně, podle úrovně jejich čtenářských dovedností. Na webové stránce knihy pak nabízíme ke stažení zdarma další přílohy – hru Černý Petr a písmenka k vystřihování.

Pracovní sešit připravily zkušené pedagožky Věra Janáková a Petra Jurčová, obrázky jsou z pera Jaroslava Němečka, autora legendárních postav ze Čtyřlístku.

Pracovní sešit – Slabikář se Čtyřlístkem obsahuje doložku MŠMT.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM