EN
Knižní hit o pasivním investování: Již druhý dotisk!

Knižní hit o pasivním investování: Již druhý dotisk!

Život bez dluhů je jen jednou částí zdravých osobních financí. Tou druhou je dlouhodobé a bezpečné zhodnocování peněz. Úspěšná kniha Průvodce pro pasivní investování představuje cestu ke spolehlivému a časem ověřenému investování – i proto se dočkala už druhého dotisku. Objevte s ní kouzlo investic i vy!

Před třemi lety založil Jakub Dvořák blog Rozbité prasátko, na kterém začal tlumočit praktické finanční myšlenky obyčejným lidem. Postupem času publikoval jasné a ověřené tipy pro každého, kdo chce zhodnocovat peníze stabilně a s minimem úsilí. Na cestu pasivního investování se tak díky němu vydaly tisíce čtenářů.

Své poznatky a zkušenosti později shrnul v praktickém Průvodci pro pasivní investování. Vše, co potřebujete pro informované rozhodování ve světě financí, se dozvíte právě v této knize, která se nyní dočkala již druhého dotisku. Proč se investování nemusíte bát, jak znásobit své peníze i jak si vytvořit a spravovat vlastní portfolio s minimem námahy – to vše v ní najdete.

Máte před sebou investiční horizont několik desítek let? Hledáte jistotu zhodnocení svých peněz? Cesta pasivního investování je vám otevřená, stačí jen začít (číst). Svůj výtisk ulovíte na tomto odkazu!

NAPIŠTE NÁM