EN
To nejlepší z herního světa v nadupaných knihách

To nejlepší z herního světa v nadupaných knihách

Minecraft, Roblox a Dungeons & Dragons – to jsou tři herní světy, které si zamilovaly miliony lidí po celém světě. Prozkoumejte s těmito příručkami všechny jejich možnosti a užijte si nekonečné hodiny zábavy!

Propracované návody na originální stavební projekty, komiksy, romány, kuchařky a ještě mnohem víc… to všechno najdete v obsáhlé nabídce knih ze světa Minecratfu. Máme něco pro každého – od začínajících hráčů po zkušené gamery.

Dostal vás spíš svět Robloxu? Nezbytnou výbavu pro všechny zapálené Robloxiany najdete tady. Rozhodně si nenechte ujít příručky plné praktických tipů nebo fantasy dobrodružství, které se odehrává na pomezí reality Robloxu a skutečného světa.

Pokud jste si zamilovali filmový hit Dungeons & Dragons: Čest zlodějů, tak vás dostane i oficiální románový prequel Cesta do Neverwinteru. Chcete si legendární Dračí doupě vyzkoušet na vlastní kůži? Pak je tu pro vás neocenitelná Hráčská ročenka. Díky ní objevíte kouzlo her na hrdiny a zjistíte, jak si vyladit vlastní příběh nebo vymyslet postavy.

Vydejte se do světa populárních her vyzbrojeni těmi nejlepšími knižními artefakty, co jsou k dispozici!

NAPIŠTE NÁM