EN

Digitální fotografie v Adobe Photoshop CS6

Scott Kelby


Naučte se upravovat fotografie od toho nejpovolanějšího z oboru
Potřebujete se od toho nejpovolanějšího z oboru naučit naplno využívat Adobe Photoshop CS6 k úpravám fotografií? Uplatněte i vy při úpravách fotografií profesionální triky Scotta Kelbyho. S touto knihou se naučíte retušovat portréty, zpracovat snímky RAW, vytvářet HDR fotografie a speciální efekty a mnoho dalšího. Prostě vše, co nový Photoshop CS6 fotografům nabízí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Adobe Photoshop CS6 Book for Digital Photographers
Počet stran 464
EAN 9788025137932
Datum vydání 05.08.2013
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,21
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Potřebujete se od toho nejpovolanějšího z oboru naučit naplno využívat Adobe Photoshop k úpravám fotografií? Rádi byste se dozvěděli, co nového přináší verze CS6 fotografům?

Stejně jako miliony fotografů po celém světě uplatněte i vy při úpravách snímků profesionální triky Scotta Kelbyho. Tato kniha navazuje na úspěšné bestsellery pro předchozí verze Photoshopu, které používá již více než 30 000 českých a slovenských fotografů.

Výjimečnost této knihy nespočívá pouze v přehledně organizované struktuře a názorných postupech, ale také v úžasném lehkém tónu, který Kelbyho knihám dodává na atraktivitě. Místo nudných pouček a teorie zde najdete přímo řešení jednotlivých situací a názorné postupy. Krok za krokem zvládnete všechny dovednosti, které by měl každý moderní fotograf ovládat, aby ze snímků dostal maximum.

S knihou se mimo jiné naučíte:

- Rychle a efektivně retušovat portréty a odstraňovat vady

- Jednoduše zpracovat a upravit snímky v Camera RAW

- Vytvořit efektní a zároveň realistické HDR fotografie

- Precizně vyvážit bílou a doostřit či rozostřit části snímku

- Převádět fotografie do stupňů šedi s úžasnými výsledky

- Vytáhnout objekty z pozadí pomocí chytrých nástrojů

- Tvořit speciální fotografické efekty

- Prostě vše, co nová verze Photoshopu nabízí

Všechny příkazy české verze Photoshopu jsou v knize samozřejmě doplněny o příkazy z anglické lokalizace produktu.

O autorovi:

Scott Kelby je fotograf, grafik, publicista, autor řady bestsellerů a uznávaný odborník na využití Adobe Photoshop s důrazem na digitální fotografii. Je zároveň jedním z nejoblíbenějších lektorů kurzů Photoshopu a šéfredaktorem magazínu Photoshop User. V češtině vyšlo již několik jeho knih, např. Digitální fotografie ve Photoshopu CS5, Adobe Photoshop CS Kniha plná triků či Digitální fotografie v Adobe Photoshop Lightroom 4.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Scott Kelby

Scott Kelby

Scott Kelby je světově uznávaný fotograf, grafik a oceňovaný autor desítek knih o digitální fotografii a grafice. Jeho kniha The Digital Photography Book, part 1 je nejprodávanější knihou o digitální fotografii v historii. Mimo to je Scott Kelby editorem, vydavatelem a spoluzakladatelem magazínu Photoshop User, šéfredaktorem a vydavatelem časopisu Lightroom a asi nejžádanějším školitelem fotografických programů od společnosti Adobe na světě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM