EN

První dojem

Nikdy nedostanete druhou šanci udělat první dojem

Jan Čenský, Lenka Bernardes da Silva


Udělejte ten nejlepší první dojem! Tipy a rady od lektorky módní etikety a známého herce
První dojem rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu. Vzniká během pár vteřin při seznamování a ovlivňuje, co si o vás lidé pomyslí. Zkušená dvojice lektorů vám vysvětlí pravidla etikety, komunikace i vystupování, a hlavně vás naučí, jak být sami sebou. Jan Čenský vás seznámí s řečí těla, jež často řekne víc, než byste si přáli. S Lenkou Bernardes se naučíte pracovat se svým charisma a pochopíte jednoduché principy práce se svým šatníkem.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 240
EAN 9788026508113
Datum vydání 18.10.2018
Věk od 15
Formát 167x200 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,52
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

První dojem rozhoduje o vašem úspěchu či neúspěchu. Vzniká během pár vteřin při seznamování a ovlivňuje, co si o vás lidé pomyslí. Zkušená dvojice lektorů vám vysvětlí pravidla etikety, komunikace i vystupování, a hlavně vás naučí, jak být sami sebou. Jan Čenský vás seznámí s řečí těla, jež často řekne víc, než byste si přáli. S Lenkou Bernades se naučíte pracovat se svým charisma a pochopíte jednoduché principy práce se svým šatníkem.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jan Čenský

Jan Čenský

Málokdo ví, že kromě divadla, televize, dabingu a moderování se Jan Čenský věnuje také lektorské práci v oblasti komunikace a rétoriky. Dostal se k tomu celkem náhodou, když jej kolega požádal, zda by za něj jeden den „zaskočil“ na školení zaměstnanců České národní banky. Z jednoho dne se stalo 15 let a za tu dobu měl Jan Čenský možnost školit posluchače z různých odvětví finančnictví, bankovnictví a obchodu. Vše, co na svých přednáškách předává, jsou jeho vlastní zkušenosti, které sám nasbíral. Práce před kamerou, na pódiu, spolupráce s režiséry, ale především s publikem, to vše může předávat těm, kdo pracují s lidmi, a nejen jim. Jsou pravidla, která fungují jak pro herce, tak pro obchodníky. Spolu se svou kolegyní Lenkou Bernades da Sylva se v knize První dojem podělí se čtenáři o tajemství toho, co rozhoduje o tom, zda na lidi zapůsobíte pozitivně, či přesně opačně.
Zobrazit profil autora

Lenka Bernardes da Silva

Lenka Bernardes da Silva

Lenka Bernardes získala hned po maturitě příležitost stát se jako produkční součástí velkého světa módních přehlídek. Nad touto nabídkou neváhala ani minutu. Postupně objevovala kouzlo tohoto průmyslu a věděla, že chce ještě víc než se pohybovat v zákulisí velkých show. Vzdělávala se ve všech aspektech módy od materiálů, přes střihy, barevnou typologii až po celkovou image. Vše do sebe totiž zapadá jako puzzle. To předává i svým klientům, kterým pomáhá s tvorbou jejich vlastní image, oblékáním i společenským chováním. Díky práci produkční poznala Jana Čenského, který je nyní jejím kolegou. Spojili síly a vytvořili semináře na téma image a vystupování.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM