EN

Hotel Poslední naděje

Nicki Thornton


Detektivka ve stylu Agathy Christie plná kouzel Harryho Pottera
Hlavní hrdina Seth je pomocníkem v kuchyni hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemná a zvláštní rodina Bunnových. Sethovou jedinou kamarádkou je jeho kočka Černostínka. Jednoho dne zavítá do hotelu skupina kouzelníků a jeden z nich je při slavnostní večeři otráven. A protože jed byl v dezertu, který připravoval Seth, stává se hoch hlavním podezřelým. Podaří se mu očistit své jméno a najít vraha, i když proti němu stojí temné magické síly?

Detailní informace

Ilustrátor Matt Saunders
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název The Last Chance Hotel
Původní jazyk angličtina
Překladatel Markéta Glanzová
Počet stran 336
EAN 9788026427117
Datum vydání 07.10.2019
Věk od 9
Formát 130x200 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,374
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Seth pracuje jako pomocná síla v kuchyni odlehlého hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemní manželé Bunnovi. Sethovou jedinou spřízněnou duší na tomto místě je jeho kočka Černostínka. Poklidné dny pominou ve chvíli, kdy do hotelu zavítá zvláštní setkání kouzelníků. Jeden z nich, Dr. Thallomius, je při slavnostní večeři otráven dezertem. A protože tento chod připravoval Seth, stává se hlavním podezřelým. Podaří se mu očistit své jméno a najít vraha, i když proti němu stojí temné magické síly?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Dobrodružství Setha Seppiho"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Nicki Thornton

Nicki Thornton

Nicki Thornton vedla se svým manželem více než deset let nezávislé knihkupectví v Abingdonu. Debutovala dětskou knihou Hotel Poslední naděje (The Last Chance Hotel), s níž v roce 2016 vyhrála dětskou beletristickou soutěž Times/Chicken House. Kniha spojuje kouzelnický svět Harryho Pottera s detektivní zápletkou inspirovanou Agathou Christie.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM