EN

Inteligentní hry pro vašeho psa

Helen Redding


Knížka o tom, jak procvičovat smysly a inteligenci vašeho domácího mazlíčka. Množství informací a zábavných her, které pomohou strávit čas s vaším čtyřnohým kamarádem ještě zábavněji a k oboustrannému prospěchu.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr chovatelství
Jazyk čeština
Původní název How to Brain Train Your Dog
Původní jazyk angličtina
Počet stran 128
EAN 9788076013155
Datum vydání 27.07.2020
Věk od 8
Formát 125x185 mm
Nakladatelství Vyšehrad
Edice S úsměvem
Hmotnost 0,305
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pejsci, tak jako my lidé, potřebují cvičit, aby byli zdraví a v kondici. Málokoho ale napadne, že je důležité procvičovat i inteligenci vašeho domácího společníka. Jak se psi učí, co jejich smysly dovedou, proč je pro každého pejska důležité si hrát? Dovedou psi počítat do pěti, a jak si tuto jejich schopnost co nejlépe užít? Jaké hry se dají hrát na zahradě, jaké doma na gauči nebo v době jídla? Inteligentní hry pro vašeho psa je půvabná knížka plná obrázků a moudrých citátů, ale především užitečných informací a her, které vám pomohou užít si čas strávený s pejskem ještě lépe a zažít společně spoustu legrace. Nakonec možná zjistíte, že jste si mozek i končetiny protáhli a procvičili oba dva…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Helen Redding

Helen Redding

Helen Redding je autorka a editorka na volné noze. Publikuje na blogu crumbsandpegs.com. Žije v St Albans v Hertfordshire.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM