EN

Inteligentní hry pro vaši kočku

Helen Redding


Knížka o tom, jak procvičovat inteligenci vaší ušlechtilé spolubydlící. Jak se kočky učí, co dovedou, proč si tak rády hrají? A je pravda, že se kočky nedají vycvičit? Kniha plná informací pomůže protáhnout mysl i končetiny vám oběma.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr chovatelství
Jazyk čeština
Původní název How to Brain Train Your Cat
Původní jazyk angličtina
Počet stran 128
EAN 9788076013162
Datum vydání 03.08.2020
Věk od 8
Formát 125x185 mm
Nakladatelství Vyšehrad
Edice S úsměvem
Hmotnost 0,29
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kočky, tak jako my lidé, potřebují cvičit, aby byly zdravé a v kondici. Málokoho ale napadne, že je důležité procvičovat i inteligenci vaší ušlechtilé spolubydlící. Jak se kočky učí, co jejich smysly dovedou, proč si kocouři a kočičky v každém věku tak rádi hrají? Je pravda, co se obvykle říká, že se kočky nedají vycvičit? Mají kočky opravdu šestý smysl? A jsou tak samotářské, jak se tvrdívá? Inteligentní hry pro vašim kočku je půvabná knížka plná obrázků a moudrých citátů, ale především užitečných informací a her, které vám pomohou užít si čas strávený s kočičkou ještě lépe a zažít společně spoustu legrace. Nakonec možná zjistíte, že jste si mozek i končetiny protáhli a procvičili oba dva…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Helen Redding

Helen Redding

Helen Redding je autorka a editorka na volné noze. Publikuje na blogu crumbsandpegs.com. Žije v St Albans v Hertfordshire.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM